Logotyp serwisu lamode.info
NOWY ROZŚWIETLAJĄCY PODKŁAD RIMMEL – WAKE ME UP!

NOWY ROZŚWIETLAJĄCY PODKŁAD RIMMEL – WAKE ME UP!

Obudź swoją skórę i spraw, by była piękna i pełna blasku. Poznaj nowy rozświetlający podkład Rimmel Wake Me Up!, którego właściwości doceniła już supermodelka Kate Moss.

Napięty grafik, bogate życie towarzyskie, mała dawka snu – brzmi znajomo? Z pewnością. W dzisiejszych czasach, większości kobiet brakuje czasu na zbawienny, regenerujący wypoczynek. Efekt? Zmęczona skóra pozbawiona blasku.  Marka Rimmel wychodzi naprzeciw potrzebom zapracowanych kosmopolitek i przedstawia nowy, rozświetlający podkład do twarzy – Wake Me Up!

 

Jego lekka formuła zawierająca koktajl z witamin młodości A, E i C niweluje widoczne na twarzy oznaki zmęczenia, a jego lekka forma pobudza skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Dodatkowo, minimalizuje oznaki przedwczesnego starzenia, a zawarty kwas hialuronowy silnie nawilża cerę. Podkład zawiera składniki odżywcze, które pomagają zmęczonej skórze odzyskać blask oraz filtr SPF 15, który chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. W efekcie skóra wygląda świeżo i promiennie, a efekt starannego makijażu utrzymuje się na skórze do 10 godzin. 

 

Twarzą kampanii Wake Me Up! została supermodelka Kate Moss, która jako kobieta aktywna zawodowo i towarzysko, doskonale zna problem zmęczonej o poranku skóry.

 

Podkład pojawi się na rynku w lutym 2012.

tagi: Rimmel | Wake Me Up | makijaż | KATE MOSS |

podobne artykuły