PL / EN
NOWOŚĆ W PIELĘGNACJI WŁOSÓW FARBOWANYCH - BC COLOR FREEZE SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

NOWOŚĆ W PIELĘGNACJI WŁOSÓW FARBOWANYCH - BC COLOR FREEZE SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Czy wiesz jak właściwie pielęgnować włosy farbowane? Schwarzkopf prezentuje nowość, BC Color Freeze Schwarzkopf Professional, linię kosmetyków, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym, intensywnym kolorem i blaskiem.

By włosy farbowane prezentowały się pięknie i zdrowo, należy zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Taką, która nie tylko zregeneruje ich strukturę, ale przede wszystkim pozwoli zachować trwały i intensywny kolor.

 

Marka Schwarzkopf prezentuje nowość do włosów farbowanych BC Color Freeze Schwarzkopf Professional, która pozwala na zachowanie intensywności koloru i zdrowego blasku naszych włosów. Technika działania poszczególnych produktów oparta jest na działaniu BC Color Freeze, które sprawia, że pigmenty koloru utrzymywane są we wnętrzu włosa, przez co nie traci on swej intensywności. Dodatkowo Glow Effect sprawia, że włosy emanują zdrowym blaskiem.

 

Produkty BC Color Freeze zawierają filtry UV, które chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i uszkodzeniami struktury włosa, a ich zapach jest niezwykle przyjemny.

 

Poznaj poszczególne kosmetyki BC Color Freeze Schwarzkopf Professional w naszej galerii.

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: Schwarzkopf | BC Color Freeze Schwarzkopf Professional | włosy farbowane | pielęgnacja włosów |

podobne artykuły