PL / EN
NOWOŚĆ OD PANTENE – KOLEKCJA ODNOWA NAWILŻENIA

NOWOŚĆ OD PANTENE – KOLEKCJA ODNOWA NAWILŻENIA

SPA we własnym domu? To możliwe, dzięki najnowszej kolekcji od Pantene, która zapewni całkowite nawilżenie Twoim włosom. Sprawdź szczegóły!

Wciąż słyszymy, że latem należy dużą uwagę poświęcić pielęgnacji włosów. Intensywniej o nie dbać i chronić przez zniszczeniem, na które w tym okresie są wyjątkowo narażone. Niekorzystnie na ich kondycję wpływa wiatr, piasek, słona morska woda lub ta chlorowana z basenu oraz silne, wakacyjne promienie słoneczne. Przez to włosy stają się suche i zniszczone.

 

Jak sobie z tym poradzić? Aż 88% badanych kobiet uważa, że jedynie zabiegi w SPA potrafią przywrócić ich prawidłową kondycję. Wiadomo – nie każdego stać na regularne wizyty, a niektórzy nie mają na to zwyczajnie czasu.

 

Dlatego marka Pantene postanowiła swoim klientkom to ułatwić. By było taniej, szybciej i w domowym zaciszu stworzyła specjalną kolekcję Odnowa Nawilżenia. To zabiegi SPA zamknięte w butelce!

 

Składająca się z czterech produktów linia rzeczywiście przywraca odpowiedni poziom nawilżenia, ale także nadaje zdrowego blasku naszej fryzurze. Włosy stają się gładkie i miękkie. Kolekcja pozwala chronić warstwę lipidową włosa i zamyka wilgoć, wewnątrz. Sednem nawilżenia są właśnie lipidy, dlatego każdy kosmetyk z Odnowy Nawilżenia zawiera ich substytuty, które przejmują ich zadanie.

 

Kolekcja Pantene Odnowa Nawilżenia inspirowana zabiegami SPA to szampon, który sprawia, że włosy słabiej przyciągają wodę z otoczenia. Odżywka wyciąga aktywne składniki lipido-podobne na powierzchnię włosa, a 2-minutowa maska dzięki składnikom przypominającym naturalne lipidy wzmacnia strukturę włosa i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia.

 

Najjaśniejszą gwiazdą kolekcji jest jednak duma marki – Mus Głęboko Nawilżający, który zawiera aż 5 razy więcej składników nawilżających niż np. szampon. Szybko się wchłania i w dodatku można nakładać go na suche włosy i zawiera składniki, które przejmują zadania utraconych lipidów.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Pantene | Pantene Odnowa Nawilżenia | kosmetyki do włosów |

podobne artykuły