PL / EN
NOWOŚĆ DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW – LINIA VOLUMETRY L’ORÉAL PROFESSIONNEL

NOWOŚĆ DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW – LINIA VOLUMETRY L’ORÉAL PROFESSIONNEL

Cierpisz z powodu cienkich włosów mających tendencję do „przyklapnięcia”? Jest na to rada - nowa linia do pielęgnacji od L’Oréal Professionnel daje szybki efekt push-up. Sprawdź!

Po zimowym zakrywaniu głowy przyszedł czas na zaprezentowanie pięknych i zdrowych włosów. Lato to świetny czas by wyeksponować zadbaną fryzurę. Jednak nawet podczas wakacji niektóre z nas mają problem i cierpią z powodu „oklapniętych” włosów. Zamiast bujnej fryzury cienkie i delikatne włosy płatają nam figle i nieładnie opadają.

 

Żeby temu zaradzić i przywrócić im objętość, którą najczęściej tracą chwilę po umyciu, ekspert w dziedzinie pielęgnacji – marka L’Oréal Professionnel stworzyła linię Volumetry dostępną w salonach fryzjerskich, która powoduje efekt push-up. Włosy unoszą się u nasady, ale nie puszą!

 

Marka proponuje, więc metodę trzech kroków. Na początek oczyszczenie skóry głowy z sebum powodującego oklapnięcie włosów – wszystko dzięki formule zawierającej kwas salicylowy. Następnie wzmocnienie rdzeni włosów za pomocą formuły z Intra-Cylane, która poprawia ich strukturę od wewnątrz. Na koniec nadanie lekkości włosom, które zawdzięczamy formule z Hydra Light mające właściwości nawilżające.

 

Wszystko to uzyskamy używając czterech kosmetyków z linii Volumetryszamponu i odżywki nadających objętość, sprayu aplikowanego tuż po umyciu, który podnosi włosy u nasady oraz podręcznego (w idealnym do torebki rozmiarze!) sprayu SOS, który odświeża fryzurę, nadaje jej lekkość i odbija od skóry głowy. Do użytku w niemalże każdym momencie. Dodatkowo cała linia zawiera nie tylko produkty do domowego użytku, ale także te do pielęgnacji w salonie – m.in. ekspresową kurację Volumceutic, która nadaje natychmiastową objętość włosom na 72h.

 

Znacie już te czerwcowe nowości od marki L’Oréal Professionnel? My potwierdzamy – włosy po zastosowaniu są rzeczywiście uniesione u nasady i mają większą objętość. Na lato idealnie – czapki z głow.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: L’Oréal Professionnel | L’Oréal Professionnel Volumetry | pielęgnacja włosów | kosmetyki do włosów |

podobne artykuły