PL / EN
NOWE ANTYPERSPIRANTY – PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA REXONA

NOWE ANTYPERSPIRANTY – PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA REXONA

Świeżość przez cały dzień. Odkryj nowe antyperspiranty Rexona z unikalną technologią MotionSense™, która uwalnia porcję świeżości przy każdym ruchu.

Każdy dzień to nowe wyzwania i ciągły ruch, dlatego tak ważna jest skuteczna ochrona przed poceniem się. Nowe antyperspiranty Rexona oparte na przełomowej technologii MotionSense™ nie tylko zapewniają skuteczną ochronę, ale co więcej pielęgnują skórę i przy każdym ruchu uwalniają porcję świeżości, która utrzymuje się na stałym poziomie przez cały dzień.

 

Specjaliści Rexona zbadali, że w ciągu zaledwie jednej minuty wykonujemy 63 ruchy ramion/minutę spacerując, 81 ruchów ramion/minutę biegając i aż 183 ruchy ramion/minutę myjąc zęby! To zwykłe, prozaiczne czynności, jednak podczas każdej z nich pocimy się.

 

Rexona dzięki odpowiedniej zawartości soli antyperspiracyjnych gwarantuje skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem, która nie słabnie w ciągu dnia i daje nam poczucie świeżości przez wiele godzin. Przyjemny zapach zamknięty w specjalnych kapsułkach uwalnia się pod wpływem wilgoci i nacisku, za co odpowiada innowacyjna technologia MotionSense™.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Rexona | antyperspirant | pielęgnacja ciała |

podobne artykuły