PL / EN
NOWA KOSMETYCZNA KOLABORACJA – RIHANNA I MAC COSMETICS

NOWA KOSMETYCZNA KOLABORACJA – RIHANNA I MAC COSMETICS

Poznajcie szczegóły najnowszej współpracy marki MAC Cosmetics z rozchwytywaną piosenkarką Rihanną, której efektem jest kolekcja kosmetyków do makijażu!

Ona wciąż jest na językach! Jeśli media nie mówią o jej ponownie zakończonym związku z Chrisem Brownem to skupiają się na ostatniej współpracy Rihanny z marką River Island. Popularna piosenkarka stworzyła dla sieciówki kolekcję sygnowaną swoim imieniem, która premierę miała niedawno, podczas trwającego właśnie London Fashion Week. Dziś, w dzień jej 25 urodzin do sieci trafiły informacje o kolejnej kolaboracji Rihanny, ale tym razem z marką kosmetyczną.

 

Przy współpracy z MAC Cosmetics wokalistka stworzy kolekcję kosmetyków do makijażu Riri <3 MAC, której wisienką na torcie ma być szminka w odcieniu często używanym przez nią samą. Będzie ona pierwszym produktem zapowiadającym cztery niewielkie kolekcje, które mają pojawić się w przeciągu tego roku. Szminka zadebiutuje już w maju i będzie do kupienia online oraz podczas nowej trasy koncertowej piosenkarki w specjalnych pop-up shopach. W pozostałych kolekcjach znajdziemy m.in. cienie do powiek, lakiery do paznokcie czy róże do policzków.

 

Co sądzicie o takiej kolaboracji?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: MAC Cosmetics | RIHANNA |

podobne artykuły