PL / EN
NOWA KOLEKCJA ALDO WIOSNA LATO 2013

NOWA KOLEKCJA ALDO WIOSNA LATO 2013

Wiosna tuż tuż, dlatego pewnie szukacie już odpowiedniego obuwia. Zatem zobaczcie, co na kolejny sezon proponuje nam marka Aldo. Zainspirujcie się!

Sportowe buty typu sneakers już dawno nie są przeznaczone tylko do uprawiania sportu. Światowej sławy projektanci i marki zaadaptowali je na zupełnie inny sposób. Dodali koturn, rzepy i podwyższony do kostki stan. Ten jeden z najpopularniejszych obecnie modeli na świecie znajdziecie m.in. w najnowszej kolekcji Aldo na wiosnę lato 2013. Całość inspirowana jest kosmosem, westernem i tropikami!

 

W kolekcji znajdziemy intensywne kolory wymieszane z tymi stonowanymi wprost z dzikiego zachodu, brokatowe, połyskujące wstawki oraz tropikalne motywy. Oprócz botków, czółenek, sneakersów marka również proponuje pasujące do głównej tematyki akcesoria – m.in. torebki i okulary. Kolekcja dostępna jest już od 22 lutego w sklepach Aldo a więcej znajdziecie na www.aldoshoes.com/poland.

 

Już niebawem wraz z kalendarzową wiosną rozpoczniemy poszukiwania letniej garderoby, dlatego zajrzyjcie do galerii i zainspirujcie się!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Aldo | wiosna lato 2013 |

podobne artykuły