PL / EN
MACIEJ BERNAS  I BOOM TEAM DLA ART&BIZNES

MACIEJ BERNAS I BOOM TEAM DLA ART&BIZNES

Kiedy moda czerpie swe inspiracje ze sztuki... Zobaczcie jak ten temat zinterpertowali Boom Team i fotograf Maciej Bernas w sesji dla najnowszego numeru magazynu Art&Biznes!

W najnowszym numerze Ar&Biznes ukazała się ciekawa sesja, podejmująca temat inspiracji, które moda czerpie ze sztuki. Pomysłodawczynią tematu i wykonawczynią projektu jest Aneta Pisaniec. Zainspirowana obrazami Stanisława Młodożeńca postanowiła zinterpretować je raz jeszcze za pomocą mody, a natchnienia dostarczyły jej dzieła o wyjątkowo zimowym klimacie -  „Kompozycja” i „Kwiecień”.

 

 

Bohaterkami zdjęć są dwie piękne modelki: Karolina Kur i Izabela Folga (United Models). Jedna z nich ma symbolizować odchodzącą już porę roku zimę, druga zaś wyczekiwaną przez wszystkich wiosnę. Sesja została wykonana w niebanalnym otoczeniu – tłem dla kadrów jest gmach Biblioteki Ordynacji Krasińskich.

 

 

Autorem zdjęć jest Maciej Bernas. Fotografie pełne są sentymentalnej zadumy. Scenografię stworzyła Zuza Słomińska. Stylizacją i make up-em zajął się dobrze zapowiadający się duet Boom Team i Magda Marinkovic. Zadbał on, aby modelki miały na sobie ubrania od znanych polskich projektantów m.in. Roberta Kupisza, Bartosza Malewicza, Haliny Mrożek czy Sylwii Romaniuk.

 

 

Jak oceniacie sesję konfrontującą dwie przeciwne pory roku? Zobaczcie wszystkie zdjęcia w naszej galerii!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Art&Biznes | Maciej Bernas | Boom Team | Aneta Pisanies | Karolina Kur | Izabela Folga |

podobne artykuły