PL / EN
NOC MUZEÓW 2015 W PRACOWNI JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE - RELACJA

NOC MUZEÓW 2015 W PRACOWNI JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE - RELACJA

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów w warszawskiej pracowni Jaga Hupało Born to Create czekała moc niezwykle inspirujących atrakcji. Dowiedzcie się więcej! 

Oprócz popularnych warszawskich placówek kulturalnych, tegoroczna Noc Muzeów przyciągnęła tłumy również do Pracowni Jaga Hupało Born to Create, gdzie na co dzień zespół na czele z samą założycielką salonu tworzy na głowach swoich klientów prawdziwe cuda. Jednak w sobotę 16 maja wnętrza tego miejsca zamieniły się w istną galerię sztuki, w której z odwiedzającymi swoją twórczością dzielili się przedstawiciele różnych dziedzin sztuki. 

 

Motywem przewodnim tej edycji Nocy Muzeów organizowanej w pracowni Jagi był Międzynarodowy Rok Światła, a w grupie artystów, którzy pojawili się na miejscu w premierowymi projektami, znaleźli się m.in. fotograficy Marek Straszewski, Bartek Szmigulski, Patryk Bułhak, ilustrator Mateusz Suda, Tomek Kuczma ze swoją instalacją, Teatr Trans Atlantyk, czy muzycy - wokalistka Ramona Ray i DJ Paweł Juzwuk. Obok tych niezwykle utalentowanych osób goście mieli także okazję zobaczyć „w akcji” samą Jagę Hupało, która tym razem dała upust swoich artystycznym możliwościom w nieco innym formacie.

 

„Jesteśmy szczęśliwi, że nasza pracownia Born to Create jest miejscem, które w naturalny sposób kumuluje różnorodnych artystów i wyzwala energię twórczą. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą wizję." - podsumowują organizatorzy. 

 

Poniżej znajdziecie krótką relację wideo, a w galerii zdjęcia z wydarzenia. Zobaczcie koniecznie! 

 

video

CHLOE JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Noc Muzeów w pracowni Jagi Hupało Born To Create | Year of Light 2015 | Noc Muzeów 2015 | Jaga Hupało | Międzynarodowy Rok Światła | relacja |

podobne artykuły