PL / EN
SESJA ZDJĘCIOWA Z LIDIĄ POPIEL I MARKĄ SOLAR

SESJA ZDJĘCIOWA Z LIDIĄ POPIEL I MARKĄ SOLAR

Zobaczcie, jak w obiektywie Lidii Popiel wypadła Dagmara - zwyciężczyni naszego konkursu organizowanego wspólnie z marką Solar

Dżungla w centrum miasta, a do tego feeria barw prosto z najnowszego lookbooka Solar! To właśnie z tą polską marką zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania była sesja zdjęciowa autorstwa jednej z najlepszych rodzimych fotografek - niesamowitą Lidą Popiel. Przed jej obiektywem z kolei, stanęła osoba, która oczarowała nas już swoim konkursowym zgłoszeniem. Tak jak oczekiwaliśmy, Dagmara od razu zaraziła nas optymizmem i dobrą energią, a oprócz tego idealnie wczuła się w rolę modelki, co dotychczas obserwowała tylko od tej „drugiej strony” - jako wizażystka.

 

Motywem przewodnim sesji stała się „dzikość”, którą na zdjęciach Lidii świetnie ukazuje wybrana sceneria oraz projekty w żywych kolorach. To także jedna z cech wiosenno-letniej kolekcji Solar, co odzwierciedlają zarówno ubrania, jak i dodatki. Wśród tych, nie zabrakło również charakterystycznego obuwia, które do sesji zapewniły nam sklepy internetowe DeeZee i Sarenza, oraz warszawskie showroomy - Aliganza i Pomada

 

Aby nadać charakteru zestawom przygotowanym dla Dagmary przez nasze stylistki, looki modelki zostały perfekcyjnie wykończone fryzurami przygotowanymi przez Piotrka Popławskiego z warszawskiego salonu U fryzjerów oraz makijażem wykonanym przez ekspertkę marki MAC Cosmetics - Karina Wacławik. Uwagę bez wątpienia przyciągał również manicure, o który zadbała Basia Bugajska.

 

Jak przystało na dobrze przygotowaną sesję zdjęciową, nie obyło się bez odpowiedniego zaplecza cateringowego. Pysznymi i świeżymi przekąskami oraz ciepłym lunchem cała ekipa mogła częstować się dzięki zaopatrzeniu, które przygotował dla nas lokal Socjal na Foksal 18.


SESJA Z LIDIA POPIEL I MARKA SOLAR/sesja solar lidia popiel lamode _11_.jpg

fot. Lidia Popiel

 

Skoro dzikość, to wśród wybranych do sesji projektów marki Solar nie mogło zabraknąć zwierzęcych printów! Jedną ze stylizacji, która utrzymana została w ciemnych stonowanych kolorach, urozmaiciła obszerna chusta. W efekcie, dodatek ten stał się najmocniejszym ogniwem całego zestawu. 

 

SESJA Z LIDIA POPIEL I MARKA SOLAR/sesja solar lidia popiel lamode _18_.jpg

fot. Lidia Popiel

 

Tło, które Lidia wybrała do sesji, okazało się doskonałym kontrastem dla ubrań. Bloki i garaże, czyli krajobraz typowy dla miejskich zaułków, ciekawie skonfrontowano z ciepłymi charakterystycznymi kolorami oraz wyrazistymi printami. 

 

SESJA Z LIDIA POPIEL I MARKA SOLAR/sesja solar lidia popiel lamode _6_.jpg

fot. Lidia Popiel

 

Koralowa czerwień w postaci zwiewnej plisowanej sukienki to idealny pomysł na udany wakacyjny look. Motyw ten rewelacyjnie ograła na fotografiach Lidia, a modelka, choć na co dzień wybiera głównie ubrania w stonowanych ciemniejszych barwach, na potrzeby zdjęć zmieniła swoje kolorystyczne upodobania o 180 stopni. Efekt zdecydowanie elektryzujący! 

 

SESJA Z LIDIA POPIEL I MARKA SOLAR/sesja solar lidia popiel lamode _3_.jpg

fot. Lidia Popiel

 

Energetyczne połączenie klasycznej czerni w formie płaszczyka z cytrynową prostą sukienką Lidia uchwyciła w bardzo dynamicznym ujęciu. Całość uzupełniona również o dodatki zaakcentowane soczystą żółcią, świetnie zagrała z otaczającą zielenią i starymi wypłowiałymi, choć zarazem klimatycznymi murami.

 

Pozostałe efekty sesji z Dagmarą znajdziecie w naszej galerii. Zobaczcie koniecznie!

 

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Lidia Popiel | sesja zdjęciowa | MAC Cosmetics | U fryzjerów | Solar wiosna lato 2015 | Piotr Popławski | Karina Wacławik | DeeZee | Pomada | Sarenza | Aliganza | Solar |

podobne artykuły