PL / EN
NEW YORK FASHION WEEK WIOSNA LATO 2017 (CZĘŚĆ 4)

NEW YORK FASHION WEEK WIOSNA LATO 2017 (CZĘŚĆ 4)

Trzy polskie modelki w jednym pokazie!

O tym, że polskie modelki to silny zespół nie tylko na gruncie lokalnym, ale także na światowych wybiegach, wiemy nie od dziś. Wśród kolejnych pokazów na wiosna lato 2017, które pilnie studiujemy i które sukcesywnie dla Was relacjonujemy – tutajtutaj i tutaj,  jeden szczególnie przykuł naszą uwagę.

 

POLSKIE MODELKI NA NYFW

 

Marka Delpozo, która zgodnie z kalendarzem New York Fashion Week zaprezentowała się wczoraj, urzekła nas nie tylko kolekcją. Spośrod 25 kreacji aż trzy wyeksponowane zostały przez Polki. Pokaz otworzyła Klementyna Dmowska. Podopieczna D’Vision, którą najbardziej lubimy w tym i w tym ujęciu, tylko w bieżącym sezonie na nowojorskich wybiegach pojawiła się jeszcze 5 razy.

 

Piątą z kolei sylwetkę zaprezentowała Magdalena Jasek z Model Plus, bohaterka ostatniej kampanii Bohoboco, zaś jako trzynastą z kolei podziwialiśmy robiącą międzynarodowa karierę Kasię Jujeczkę ze stajni AS MANAGEMENT, także po raz szósty w Nowym Jorku w tym sezonie.

 

NYFW WIOSNA LATO 2017 - MARKI

 

Spośród propozycji innych projektantów zwróciliśmy uwagę na markę Hood by Air, której śmiałe projekty balansujące na granicy kontrowersji z pierwszego rzędu oglądali m.in. Naomi Campbell i Jaden Smith, a także tworczość Michaela Korsa – w typowym dla siebie wydaniu, czy na wskroś amerykańskiego Ralpha Laurena. Sprawdźcie, jakie inne domy mody znalazły się w naszym zestawieniu i zobaczcie polską reprezentację na NYFW poniżej!

 

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: Delposo | Anna Sui | Boss | Hood by Air | MICHAEL KORS | RALPH LAUREN |

podobne artykuły