PL / EN
NEO MINT – NAJMODNIEJSZY KOLOR NA WIOSNĘ 2020

NEO MINT – NAJMODNIEJSZY KOLOR NA WIOSNĘ 2020

W 2020 mogą spełnić się futurystyczne wizje sprzed lat, a towarzyszyć im będzie neonowy odcień miętowego koloru - zobaczcie!

TRENDY KOLORYSTYCZNE 2020: NEO MINT

W 2020 roku super-futurystyczne wizje staną się rzeczywistością, twierdzą eksperci agencji WGSN. Od wielu, wielu lat ludzkość wyobrażała sobie, jak będzie wyglądało życie w odległym, 2020 roku. A dziś obserwujemy, jak świat technologii i nauki obracają te marzenia w teraźniejszość.

Jakie kolory będa w stanie uchwycić tą futurystyczną wrażliwość? Na przestrzeni ostatnich lat, w szczególności przemysł designu wylansował takie gigantyczne trendy, jak millennial pink czy Gen Z yellow – barwy, które miały wpływ na wszystko - od t-shirt’ów po wnętrza ulubionych restauracji.

NEO MINTNeo Mint będzie kolorem wiosny 2020 (fot. WGSN)

MODNE KOLORY SS20: NEONOWY MIĘTOWY

Dotychczas obserwowaliśmy, jaki wpływ wywierały trendy społeczno-ekonomiczne na to, jakie kolory okażą się najmodniejsze w danym sezonie. Zastanawiacie się czasem, co będziemy nosić za dwa lata? Otóż będzie to między innymi neo mint, czyli neonowa wersja miętowego koloru, który kilka lat temu zdobył ogromną popularność na całym świecie. Dlaczego właśnie to on ma zdominować rynek? Podobno to kolor wyboru – zobaczcie, co wobec tego czeka nas w 20210 roku!

SCREENEwolucja najmodniejszych kolorów na sezon wiosna lato 2020 (fot. WGSN)

TRENDY: CO CZEKA NAS W 2020 ROKU?

To rok, w którym po raz pierwszy sztuczna inteligencja będzie pomagać sędziom gimnastyki podczas Igrzysk Olimpijskich w przyznawaniu jak najbardziej precyzyjnych wyników. W 2020 zostanie ukończony również najwyższy budynek na świecie – neo-futurystyczna Jeddah Tower w Arabii Saudyjskiej, która stanie na kilometr w górę. W tym roku swoją misję rozpocznie należący do NASA Mars 2020 Rover, który uda się na odległą planetę, aby sprawdzić, czy możliwe byłoby tam życie ludzkie. w 2020 Uber może wprowadzić „latające taksówki” na terenie Los Angeles i Dallas, a w Londynie w V&A Museum ruszy wystawa Future Starts Here.

SUKIENKASukienka w odcieniu neo mint (fot. @wgsnlifestyle)

Jeśli chodzi o najmodniejszych kolor 2020 roku, neo mint to oddychający, świeży ton, który harmonizuje świat nauki i technologii z naturą. Ma chłodny, futurystyczny wyraz, ale łączy w sobie również życie roślin i natury.

Z perspektywy mody, neonowa mięta uosabia jej dążenie do odcieni, które mają neutralny płciowo charakter.

POLECAMY: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19 - KOLORY

 

video

ŁUKASZ JEMIOŁ SS18 – BACKSTAGE POKAZU

tagi: kolory | neo mint | wiosna lato 2020 | TRENDY |

podobne artykuły