PL / EN
NATALIA JAROSZEWSKA NA VIENNA FASHION WEEK 2011

NATALIA JAROSZEWSKA NA VIENNA FASHION WEEK 2011

Natalia Jaroszewska swoją kolekcję na sezon wiosna lato 2012 zaprezentowała podczas tygodnia mody w Wiedniu. Na wybiegu królowały suknie długości maxi inspirowane Orientem.  

Natalia Jaroszewska na zaproszenie Instytutu Polskiego w Wiedniu zaprezentowała swoją kolekcję na sezon wiosna lato 2012 podczas Vienna Fashion Week 2011. Jak mówi projektantka: Kolekcja (…)odzwierciedla zmienną naturę kobiety i odsłania multikulturowe inspiracje - trochę Afryki, Orientu, ale też lekkość ciepłych morskich fal.


Piaskowe beże, kolory ziemi i zwierzęce motywy królują na zwiewnych sukniach długości maxi. Najbardziej zachwyciły nas czarne kreacje, ze skórzanymi wstawkami, zdobieniami z piór i czerwonego koralu. Z kolei w finale zamiast tradycyjnej ślubnej propozycji pojawiły się trzy zjawiskowe, długie suknie z jedwabnego muślinu w odcieniach morskiego błękitu.

 

Wkrótce cała kolekcja Natalii Jaroszewskiej, w poszerzonej wersji, będzie miała swoją premierę w Polsce. Po tej zapowiedzi, jesteśmy bardzo ciekawi, co jeszcze zaprezentuje nam projektantka.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Natalia Jaroszewska | Vienna Fashion Week 2011 | trendy wiosna lato 2012 | moda polska | kolekcje |

podobne artykuły