PL / EN
NAJLEPSZA OKŁADKA STULECIA – KATE MOSS W BRITISH VOGUE

NAJLEPSZA OKŁADKA STULECIA – KATE MOSS W BRITISH VOGUE

Jeszcze nic pewnego! Dopiero w listopadzie zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu na Okładkę Stulecia, w którym udział bierze ta z Kate Moss w koronie pochodząca z 2001 roku. Poznajcie szczegóły!

Niekwestionowana królowa stylu może zdobyć niebawem kolejny tytuł! Kate Moss sprawiła, że plebiscyt na Okładkę Stulecia stał się zaciekłą rywalizacją. Wśród 10 kandydatów do zwycięstwa znalazła się frontowa strona Vogue UK z 2001 roku. Modelka stanęła wówczas przed obiektywem Nicka Knighta w tiulowej sukience domu mody Giorgio Armani. Za dodatki posłużyły jej repliki symboli królewskich – korona i berło.Numer zatytułowany Royal Salute ukazał się w grudniu i zapowiadał przyszłoroczny Złoty Jubileusz Królowej Elżbiety II przypadający na rok 2002.

 

Plebiscyt „Cover of the Century” zorganizowany został przez Professional Publisher’s Association. Każdy może zagłosować na ulubioną okładkę tutaj do 30 września. Wyniki poznamy dopiero 21 listopada. Na dzień dzisiejszy to ta z brytyjską modelką jest faworytem – o żadnej innej nie jest tak głośno.

 

A która otrzymałby Wasz głos?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: najlepsza okładka stulecia | British Vogue | KATE MOSS |

podobne artykuły