PL / EN
MARIOS LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2013/14

MARIOS LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2013/14

Marka Marios po raz kolejny zadziwia fakturami i kolorami użytymi w swojej kolekcji. Zobaczcie lookbook kolekcji "Red Carpet"!

Właśnie ukazał się najnowszy lookbook Marios na jesień zimę 2013/14 zatytułowany „Red Carpet”. Przygoda założycieli marki z modą zaczęła się w Japonii w 2001 roku. Swój pierwszy sklep dwójka designerów otworzyła w Tokyo w 2005 roku. Teraz stacjonują w Mediolanie. Międzynarodowa marka o półpolskich korzeniach specjalizuje się w trafnym połączeniem estetyki i funkcjonalności. Projektanci tworzą nowoczesne projekty unisex i często współpracują z innymi artystami.

 

 

Tym razem do współpracy z Marios została zaproszona Ewa Chacianowska. Artystka polskiego pochodzenia na miejsce swojego zamieszkania również wybrała Mediolan. Jej prace wystawiane były między innymi w Warszawie, Berlinie, Rzymie czy Paryżu. Wykonała ręcznie cztery kreacje kolekcji „Red Carpet”.

 

 

Asymetria i oversize to znaki rozpoznawcze kolekcji. Królują też błyszczące i przeźroczyste materiały. Spódnice maxi zestawione zostały z wygodnymi bluzami, a tuniki ze spodniami o długości klasycznej, albo 3/4. Oprócz tego na zimne dni marka proponuje ciepłe swetry z golfem i płaszcze o kroju litery A. Kolekcja jest bardzo różnorodna, uwagę przyciągają przeźroczysta sukienka w kropki, srebrzysty płaszcz czy mocne akcenty kolorystyczne w postaci malinowego różu. Fascynatki stonowanych odcieni również znajdą coś dla siebie, wiele projektów bazuje na szarości i czerni. 

 

 

Lookbook sfotografował Yosuke Demukai, który był również autorem zdjęć poprzedniej kampanii Marios. Stylizacją zajęła się Magdalena Nawrocka, autorka bloga Storygiver, make up zrobiła Paula Dźwigała, a fryzury stworzył Kacper Raczkowski.

 

Jak Wam podoba się propozycje marki na jesień zimę 2013/14? Zobaczcie wszystkie zdjęcia lookbooka kolekcji "Red Carpet" tylko w naszej galerii! 

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Marios | Marios lookbook jesień zima 2013/14 | Ewa Chacianowska | Yosuke Demukai | Magdalena Nawrocka | Paula Dźwigała | Kacper Raczkowski |

podobne artykuły