PL / EN
MOSCHINO JESIEŃ 2017/18

MOSCHINO JESIEŃ 2017/18

Tego się nie spodziewaliście!

MOSCHINO – KAMPANIA TOREBEK JESIEŃ 2017/18

Jesienna kolekcja Jeremy'ego Scotta, której hasłem przewodnim były śmieci – i to zarówno dosłownie – w postaci elementów projektów, jak też w przenośni – oddając ówczesne nastroje i tym samym stanowiąc swoisty hołd najbardziej nadużywanemu słowu w internecie - kazała spodziewać się po projektancie wszystkiego. Choc prawda jest taka, że każdy koleny projekt tego twórcy, już na etapie zapowiedzi, wywołuje dreszczyk ekscytacji podszyty lekkim strachem - jak tym razem skończy się balansowanie na cienkiej granicy kiczu. 

KAMPANIA LOUIS VUITTON SERIES 7

JEREMY SCOTT – NOWOŚCI NA JESIEŃ 2017/18

Jak ma się względem tego kampania zwiastująca kolekcję akcesoriów na nadchodzący sezon? Na pewno na pierwszy plan wysuwa się idea recyklingu, którą projektant zasłaniał się we wspomnianej wyżej kolekcji.

MODELKI W KAMPANII MOSCHINO

Kipiące kolorem, wielowarstwowe  projekty na wysoki połysk wystylizowane przez Carlyne Cerf de Dudzeele prezentują gwiazdy modelingu Hiandra Matinez, Mileshka, Tamy Glauser, wyróżniona w tym roku jako jedna z najbardziej obiecujących nowych twarzy modelingu Slick Woods i Natalie Westling.

MOSCHINO – NAKRYCIA GŁOWY

Wisienką na torcie są nie tyle same torebki, które wkomponowują się w obraz całej sylwetki, stanowiąc jej naturalne przedłużenie, co nakrycia głowy – niby zwieńczenie kreacji, ale okazuje się, że kradną całe show: karton przewiązany wstążką na głowie Westling, dekoracja na kształt peruki czy wreszcie opaska wykończona kołem od roweru jako kropka nad i kreacji Woods.

KREDYTY SESJI

Jedno jest pewne i nie zaskakuje – projektantowi nie można odmówić wyobraźni, która w połączeniu z twórczymi działaniami innych geniuszy branży (Steven Meisel za obiektywem czy Guido Palau i Pat  McGrath w roli fryzjera i makijażystki) rodzi fantastyczne dzieła!

ZOBACZ TEŻ: TOP NOWOŚCI W MODZIE (CZERWIEC 2017)

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: kampania | torebki | JEREMY SCOTT | MOSCHINO |

podobne artykuły