PL / EN
LOUIS VUITTON SERIES 7 KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

LOUIS VUITTON SERIES 7 KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

Plus model kultowej torebki Twist w zabójczo pięknej wersji - to nasz must have na lato!

LOUIS VUITTON SERIES 7 KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

Kolejna już, 7 odsłona najnowszych projektów marki stawia w centrum kultowy zestaw akcesoriów „Art&Travel”. Torby, walizki i dodatki stworzone w duchu wieloletniej tradycji, lecz z nowoczesnym sznytem są, obok torebek, niezmiennie jednym z najbardziej pożądanych produktów z logo LV.

LOUIS VUITTON - WSPÓŁPRACA Z ARTYSTAMI

LOUIS VUITTON SERIES 7 - KOLEKCJA

Rozgrywająca się w industrialnej przestrzeni sesja eksponuje punkty styczne męskiej i damskiej linii i uwypukla ich różnorodny charakter. Kolekcja jest pełna kontrastów: sukienki o bieliźnianym fasonie zestawione są z ciężkimi skórami czy męskimi spodnimi w kant, a elementy folklorystyczne przeplatają się z nowoczesnymi tkaninami.

LOUIS VUITTON SERIES 7 - BOHATEROWIE

Po raz kolejny bohaterami są znane i bliskie sercu dyrektora kreatywnego marki nazwiska: Sophie Turner, Catherine Deneuve, Jaden Smith, Riley Keough i Kevin Michel.

JADEN SMITH W KAMPANII LOUIS VUITTTON SERIES 7

Jaden Smith, któremu przed kilkoma sezonami reklama Louis Vuitton otworzyła drzwi do kariery, zapytany o tę realizację nie szczędzi zachwytów nad marką: Nicolas Ghesquière to jedna z najbardziej kreatywnych osobowości, z jaką miałem zaszczyt pracować. Czuję się wyróżniony, będąc częścią twórczych działań LV, które oddziałują nie tylko bezpośrednio na mnie, ale też zmieniają cały przemysł. 

LOUIS VUITTON SERIES 7 W OBIEKTYWIE BRUCE’A WEBERA

Także współpraca z kultowym fotografem wywarła na młodym modelu ogromne wrażenie: Kontakt z legendą fotografii, jaką jest Bruce Weber to dla mnie jedna z najbardziej magicznych sytuacji w życiu. Podglądanie go przy pracy, uczenie się od niego to fantastyczne, nieocenione doświadczenie, zarówno zawodowo, jak też w kategoriach duchowych.

 

LOUIS VUITTON SERIES 7 – KREDYTY SESJI

Fotograf: Bruce Weber

Dyrektor Artystyczny: Roonie Cooke-Newhouse 

Bohaterowie sesji: Catherine Deneuve, Sophie Turner, Riley Keough, Jaden Smith

Modele: Theresa Hayes, Hoyeon Jung, Natalie Westling, Masha Skokova, Alexandra Micu, Sora Choi, Sara Dahl, Atty Mitchell, Janaye Furman, Mariam de Vinzelle, Kevin Mischell, Santiago Robledo

Stylistka: Marie-Amélie Sauvé

Make-up: James Kaliardos H

Włosy: Damien Boissinot Place: Pompano Beach, Floride

ZOBACZ TEŻ: TOP NOWOŚCI W MODZIE (CZERWIEC 2017)

video

CHLOE WIOSNA LATO 2019

tagi: Series 7 | kampania | jesień zima 2017 | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły