PL / EN
MOHITO

MOHITO

WŁAŚCICIEL

LPP S.A.

DATA ZAŁOŻENIA

2009

OFERTA

ODZIEŻ I AKCESORIA DAMSKIE

Mohito: o marce

Polska marka odzieżowa Mohito należy do koncernu LPP S.A. z siedzibą w Gdańsku. Obok niej, w grupie znajdują się także: Reserved, House, Cropp i Sinsay. Przedsiębiorstwo posiada sieć sprzedaży, na którą składa się ponad 1700 sklepów zlokalizowanych w 18 krajach. Cały koncern tworzy ponad 22 tysiące miejsc pracy.

Koncern LPP: Mohito

Mohito, podobnie jak House, należy do LPP od 2009 roku. Produkty marki oferowane są w Polsce, Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Rosji i na Ukrainie, a także na Białorusi, na Litwie, Łotwie i w Estonii, w Bułgarii, Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Egipcie, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Katarze.  LPP jest właścicielem największego i najnowocześniejszego centrum dystrybucyjnego odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej, zlokalizowanego w Pruszczu Gdańskim.

Fot. Instagram/ @mohitofashion

Mohito: odzież damska

Marka Mohito to propozycja dla kobiet kochających trendy i ceniących niebanalną miejską elegancję. W DNA marki wpisuje się pewna siebie, świadoma swoich atutów i stylowa dziewczyna. Ubrania i dodatki marki podkreślają kobiecość i są dostępne w wielu energetycznych kolorach. Projekty Mohito nadają się zarówno do pracy, jak i na dzień i na wieczór.


POLECAMY: LPP ŁĄCZY SZTUKĘ I BIZNES - PROJEKTY STUDENTÓW Z LNU I KONOPI W WITRYNACH WYBRANYCH SALONÓW MOHITO


Polskie modelki x Mohito

Marka Mohito współpracuje z polskimi top modelkami. Do ich grona zaliczyć można m.in. Zuzannę Bijoch, Anję Rubik, Annę Jagodzińską oraz Magdalenę Frąckowiak. W 2014 r. Anja Rubik projektuje dla Mohito kolekcję ready-to-wear wraz z akcesoriami. Linia łączy miejską nonszalancję z najnowszymi jesiennymi trendami. Zdjęcia są wykonane w Nowym Jorku przed obiektywem Paoli Kudacki.


Polecamy: KOLEKCJA MARTY ŻMUDY-TRZEBIATOWSKIEJ DLA MOHITO


Kolekcja Mohito loves Barbie

Kolekcja Mohito z 2015 inspirowana stylem lalki Barbie zyskuje ogromną popularność. Premierze towarzyszą wyjątkowe witryny specjalne z manekinami-lalkami Barbie. Można je oglądać m.in. przy ulicy Marszałkowskiej, Arkadii, Złotych Tarasach w Warszawie  oraz w Starym Browarze w Poznaniu.

W najnowszej  linii Mohito wizerunek plastikowej ikony popkultury zdobi T-shirty oraz tuniki. Marka posiada w swojej ofercie cukierkowo-różowe projekty. Przed marką Mohito, image lalki Barbie inspirował takich projektantów jak Giorgio Armani, Karl Lagerfed i Calvin Klein.

Akcje charytatywne Mohito

W 2016 roku, top modelka Anna Jagodzińska projektuje dla marki Mohito 5 koszulek, które łączy hasło #POKOCHAJSIE. Zysk ze sprzedaży zostaje przekazany na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Marka Mohito wspiera także organizacje Kwiat Kobiecości i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Mohito w ramach akcji WOŚP przeznacza na licytację „Dzień Pełen Wrażeń z Mohito”.


podobne artykuły