PL / EN
MODNE SŁODYCZE - LES MACARONS FIRMY LE ROY&LOUIS

MODNE SŁODYCZE - LES MACARONS FIRMY LE ROY&LOUIS

Kto nie zna francuskich les macarons? Podbiły serca wielu Europejczyków w tym także Polaków! Poznajcie firmę Le Roy&Louis, która w naszym kraju serwuje te modne słodycze.

To jedne z najbardziej charakterystycznych francuskich wyrobów, których sława szybko wyniosła je także poza granice kraju. Wielokrotnie były rekwizytami w czasie sesji zdjęciowych czy poczęstunkiem na modnych i wystawnych przyjęciach. Les macarons to nie tylko receptura i ogromny wybór smaków, ale również dobrany do nich odpowiednio kolor. Zachwycają wyglądem, pastelowymi barwami. Z zewnątrz chrupiące w środku kryją delikatny, puszysty krem o intensywnym smaku.

 

Podbiły także serca Polaków między innymi za sprawą firmy Le Roy&Louis oferującej szeroką gamę tych modnych słodyczy, w której każdy smakosz odnajdzie coś dla siebie. Pośród ponad 15 różnych wariantów smakowych znajdziemy także te wyszukane - Nugat z Morelą czy Limonkę z Herbatą Yuzu. Ich wyroby powstają z najwyższej jakości składników, a receptura opracowywana jest przez francuskiego mistrza cukierniczego. Co ważne Le Roy&Louis oferuje również produkty bezglutenowe!

 

Nie możemy zapomnieć o tym, że nawet kolorowe ciasteczka potrzebują stylowego opakowania. Dlatego marka dba również i o nie, a słodycze ukrywa w estetycznych pudrowo-różowych pudełeczkach przewiązanych wstążką. Znajdziecie je w poznańskim City Center, ale także zamówicie do domu dzięki sklepowi internetowemu http://www.leroyandlouis.pl/.

 

Już sam opis les macarons pobudza apetyt!

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Le Roy&Louis | le macaron | makaroniki | makaroniki Le Roy&Louis | le macaron Le Roy & Louis | słodycze Le Roy & Louis | |

podobne artykuły