PL / EN
MODNE DŹWIĘKI: RUSSIAN RED

MODNE DŹWIĘKI: RUSSIAN RED

W cyklu ,,Modne dźwięki’’ prezentujemy Wam kolejną nowość na rynku muzycznym - Russian Red, "Fuerteventura". Poznajcie szczegóły!

We wrześniu trafił do sprzedaży nowy album Russian Red, Fuerteventura. To drugie dzieło artystki, która odniosła wielki sukces na hiszpańskiej scenie alternatywnej. Rozgłos przyniósł jej debiutancki krążek I Love Your Glasses wydany w 2008 roku. Nowe wydawnictwo wyprodukowane, nagrane i zmiksowane przez Tony'ego Doogana w Glasgow i z udziałem muzyków Belle & Sebastian, otwiera nowy rozdział w karierze Russian Red.

 

Zestaw promuje singiel The Sun The Trees. Na płycie łącznie znalazło się 11 piosenek, które doskonale odzwierciedlają zróżnicowaną osobowość wokalistki. Od melancholii przez czysty optymizm, od lekkości po tajemnicę. Płyta stanowi dowód na to, iż Russian Red to ciekawa kompozytorka i odważna, bezkompromisowa artystka. Na Fuerteventura prezentuje także znakomity talent wokalny, wchodząc na najwyższe rejestry z dużą lekkością.

 

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/MODNE DZWIEKI - RUSSIAN RED/Promo box 250x250.jpgfot. materiały prasowe/ Russian Red, Fuerteventura

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: modne dźwięki | Russian Red | muzyka |

podobne artykuły