Logotyp serwisu lamode.info
MODNE DŹWIĘKI: PEDRO DEL MAR – PLAYA DEL LOUNGE 2

MODNE DŹWIĘKI: PEDRO DEL MAR – PLAYA DEL LOUNGE 2

W cyklu “Modne dźwięki” prezentujemy coś na relaks  i wyciszenie: Pedro Del Mar – Playa Del Lougne 2, którego premiera już dziś.  Dowiedzcie się więcej!

Chill-out’owe brzmienia prosto z Morza Śródziemnego? Tak, ale tylko wtedy, gdy odpowiada za nie jeden z braci Shah. Pedro Del Mar czyli niemiecki DJ i producent Patrick Shah od wielu lat zachwyca nie tylko świetnymi produkcjami klubowymi i znaną na całym świecie kultową serią Mellomania, ale tak jak jego brat Roger potrafi komponować genialne wręcz utwory z gatunku Downtempo. W 2010 roku ukazała się pierwsza odsłona Playa Del Lounge, kompilacji, która dzięki swojemu niepowtarzalnemu klimatowi zyskała uznanie nie tylko słuchaczy, ale i krytyków muzycznych. Po tak wielkim sukcesie kontynuacja była tylko kwestią czasu.

 

Już dziś, 19 września, na rynku muzycznym pojawi się druga część tej kompilacji.  Szesnaście utworów, które składają się na Playa Del Lounge 2 to mieszanka rewelacyjnych produkcji Downtempo, przy których możemy się zrelaksować i odpocząć. Usłyszymy tu wysublimowane wokale, szum morza i błogie, odprężające melodie. Pedro Del Mar zabierze Was w miejsce, gdzie zapomnicie o wszystkich problemach a jedyną istotną wartością będzie muzyka. Zapraszamy na gorące Baleary z albumem Playa Del Lounge 2!

 

tagi: modne dźwięki | Pedro Del Mar | Playa Del Lougne 2 | muzyka |

podobne artykuły