PL / EN
MODNE CIĘCIA WŁOSÓW – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18

MODNE CIĘCIA WŁOSÓW – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Umawiajcie się do fryzjera!

TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

W ogólnych fryzjerskich trendach na jesień i zimę 2017/18 króluje klasyka. Dotyczy to kolorów włosów oraz upięć. Jeżeli jednak spojrzymy na cięcia i długości włosów, zauważymy, że to właśnie tutaj pojawia się najwięcej ciekawych rozwiązań i świeżych trendów. Oto 6 fryzur, które pokochali projektanci:

ZOBACZ TEŻ: MODNE FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

CIĘCIA WŁOSÓW JESIEŃ ZIMA 2017/18

KRÓTKI BOB - TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

To nie odkrycie: boby rządzą nadal! Od przedłużonego boba (inaczej loba lub long boba) przeszliśmy do jego skróconej wersji. Jeżeli chcecie odświeżyć swój wizerunek, ta krótka dziewczęca fryzura to strzał w dziesiątkę!

fot. East News

 

FRYZURY Z GRZYWKĄ - TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Trochę zapomniane wychodzą na pierwszy plan. Naturalne, nieregularne i nonszalanckie, ale przede wszystkim zdyscyplinowane, gęste i proste. Najwięcej inspiracji znajdziecie na pokazie Emporio Armani!

fot. East News


BARDZO KRÓTKIE CIĘCIE - TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Cały 2017 rok stał pod znakiem super krótkich damskich cięć. Jesienią i zimą nadal będą popularne, ale już częściej nie w wersji na jeżyka, ale odrobinę zapuszczone, w stylu pixie cut. Inspiracji szukajcie w filmie „Dziecko Rosemary”!

fot. East News


WŁOSY ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI - TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Nadal popularnością cieszą się włosy o średniej długości. Albo są to cięcia ostre i wyraźne, często z grzywką, albo w stylu swobodnego long boba. Krótką opcję chciałybyście wypróbować?

fot. East News

 

DŁUGIE WŁOSY - TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Styliście fryzur nazwali ten trend „długie włosy w stylu syrenim”. To znaczy jakie? Zakładamy, że mają na myśli bardzo długie, naturalne włosy o prostym cięciu, które stylizacyjnie nawiązują do swobodnych surferskich fal oraz wet looku.

fot. East News

 

FRYZURY NA GRZYBKA - TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Bardzo odważna propozycja, która też nie pasuje wielu kształtom twarzy itypom urody. Jeżeli jednak chcecie się na nią zdecydować, pamiętajcie o precyzyjnym cięciu i gęstej grzywce.

fot. East News

POLECAMY: MODNE KOLORY WŁOSÓW JESIEŃ ZIMA 2017/18

Więcej modnych fryzur na nowy sezon w albumie!

video

BALENCIAGA JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: fryzury | trendy | jesień zima 2017/18 | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły