PL / EN
FRYZURY – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18

FRYZURY – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Te stylizacje będziemy nosić w nowym sezonie!

MODNE FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Kilka konkretnych fryzur, które możemy wykorzystać na co dzień, do pracy lub na wielkie wyjście. Będzie z połyskiem i odkrytym czołem, w końcu bez koków i hollywoodzkich fal, za to z dużą ilością kontrolowanego luzu, a z akcesoriów, będziemy potrzebować tylko dwie rzeczy. Sprawdźcie, jakie!

DUŻA OBJĘTOŚĆ – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Nie ma półśrodków: więcej znaczy więcej! Tapirujemy na maxa, kręcimy afro i robimy skręty jak u porcelanowej lalki. Włosy pozostają rozpuszczone i raczej zaczesujemy je ku tyłowi, chyba że mamy grzywkę.


WŁOSY ZACZESANE DO TYŁU – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Zasada jest prosta: odkrywamy czoło! Zaczesujemy włosy do tyłu – wygładzone i nabłyszczone lub nakręcone, zmierzwione czy natapirowane oraz puszczamy luźno na kark. Stosujemy na każdej długości włosa: od bardzo krótkich, przez średnie, aż do tych poniżej łopatek.


WET LOOK – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

W nawiązaniu do poprzedniego trendu: często fryzury wykończone na mokro zaczesujemy do tyłu, szczególnie przy wieczorowych stylizacjach. Tym razem jednak wyglądające na wilgotne włosy nosimy o każdej porze dnia i nocy, i nie tylko na długich, syrenich kosmykach.


WARKOCZE – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Tyle „warkoczowych” propozycji nie pamiętamy! Zawsze obroni się klasyczny splot, więc taki projektanci pokazują i na nowy sezon. Obok ponadczasowych upięć, zobaczymy odważne fantazyjne dobierane warkocze, nazwane przez ekspertów „plemiennymi”, a także mini warkoczyki wyglądające spoza długich rozpuszczonych włosów.


KUCYKI – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Albo klasyczne, wiązane gumką, wstążką lub oplecione pasmem włosów, albo zupełnie nonszalanckie, luźne, nieregularne. Upinamy je dowolnie: nisko, na środku lub wysoko, za to na pewno z tyłu głowy (z tego trendu wyłamał się jedynie J.W. Anderson proponując upięcie na bok).


PRZEDZIAŁKI – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Proste linie na środku lub na boku, ale uwaga: albo centralnie na środku, albo bardzo na boku. Do tego idealnie wyprostowane i wygładzone włosy, klasyczny kucyk czy warkocz, albo wygładzenie przy głowie i dalej puszczenie włosów naturalnie lub wyraźne tapirowanie, które daje dodatkowy kontrast.


FALE – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Są dwie skrajne opcje do wyboru: totalny luz albo mocno kontrolowana stylizacja. Pierwsze rozwiązanie to swobodne fale w surferskim stylu, nonszalanckie, otrzymane jakby od niechcenia lub wyglądające na kręcone poprzedniego dnia. Drugi trend to retro loki – perfekcyjne, eleganckie i nabłyszczone, często z przedziałkiem na boku.


POWIĄZANE: JAK ZROBIĆ KOKA W STYLU RETRO


W STYLU GRUNGE – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Daleko im do doskonałości oraz precyzji i w tym ich urok. Przypadkowe fale, mocne cięcia, odrosty, zmierzwione kosmyki, raz zarzucone na tę stronę, raz na inną, często nabłyszczone – artystyczny nieład (a może nawet więcej niż nieład?), który przypomina fryzurę po bardzo imprezowej nocy. Do tego koniecznie drapieżny makijaż!


ZOBACZ TEŻ: JAK ZROBIĆ FRYZURĘ A`LA ARYSTYCZNY NIEŁAD

WYPUSZCZONE KOSMYKI – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Pasuje do poprzedniego trendu, ale niekoniecznie musi się w niego wpisywać. Mogą to być również stylizacje z kontrolowanym wypuszczeniem kosmyków poza upięcie, np. w kokach, warkoczach, kucykach lub lekko upiętych falach.


AKCESORIA – TRENDY FRYZURY JESIEŃ ZIMA 2017/18

Modne są wianki, turbany, spinki, a nawet korony, ale prawdziwy prym wśród dodatków do włosów na jesień i zimę będą wieść opaski i kokardy. Pierwsze jako sportowe gumki lub biżuteryjne ozdoby, drugie pod postacią wiązania spinającego kok, warkocz czy kucyk.


POLECAMY: NAJMODNIEJSZE FRYZURY DO PRACY

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: jesień zima 2017/18 | fryzury | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły