PL / EN
JAK ZROBIĆ KOK RETRO

JAK ZROBIĆ KOK RETRO

Retro koki to jedna z najgorętszych fryzur nadchodzącego sezonu! Cechy szczególnie? Bardzo efektowna, a przy tym wcale nie czasochłonna. Jak prosto i szybko upiąć retro kok na łamach LAMODE.INFO radzi stylista fryzur Pantene.

RETRO KOKI

Lata 60. powróciły w wielkim stylu! Dzięki Marcowi Jacobsowi natapirowane, ogromne koki stały się prawdziwym hitem i nadal fryzury z tego okresu, szczególnie lat 60. cieszą się dużą popularnością. Szukacie innego natchnienia? Przypomnijcie sobie napuszoną fryzurę Brigitte Bardot lub wysokie upięcie, które nosiła Audrey Hepburn.

Fryzury Brigitte Bardot i Audrey Hepburn

JAK ZROBIĆ KOKA W STYLU RETRO

Dla wszystkich miłośniczek vintage dobra wiadomość. Choć retro kok wygląda na dość skomplikowane upięcie, wystarczy dosłownie 15 minut i parę profesjonalnych trików, by własnoręcznie wyczarować tę bardzo efektowną fryzurę.

Stylistka fryzur Pantene - Agnieszka Płusa-Balcarek - bardzo przystępnie radzi, jak domowymi sposobami wykonać mocno natapirowane upięcie.

Retro kok Moschino wiosna lato 2013

fot. East News

KOK RETRO KROK PO KROKU

Po umyciu włosów, nałóż na nie nadającą objętość piankę Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ. Następnie nawiń włosy na wałki o dużej średnicy. Po zdjęciu wałków rozczesz włosy szczotką, oddziel grzywkę i zaczesz ją na płasko na bok. Możesz przypiąć ją klipsem, aby stała się płaska. Resztę włosów mocno natapiruj, zostawiając płaskie lub mniej natapirowane boki. Następnie zaczesz włosy palcami do tylu tworząc odpowiednią objętość. Polakieruj włosy z dużej odległości lakierem Pantene WIĘKSZA OBJĘTOŚĆ i zwiąż je nisko na karku. By uzyskać trwalszy efekt związane włosy możesz jeszcze lekko natapirować i ponownie polakierować.

Pantene pianka i lakier Większa objętośćPianka i lakier Pantene Pro-V Większa objętość 200 ml (fot. materiały prasowe)

Znajdźcie w galerii fryzurę dla siebie i zobaczcie tutorial, w którym dowiedziecie się jak wykonać kok zawijas z opaską!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Pantene | tutorial | fryzury |

podobne artykuły