PL / EN
SALON FRYZJERSKI VOILA, CZYLI EKSPRESOWA POMOC W ROZSĄDNEJ CENIE

SALON FRYZJERSKI VOILA, CZYLI EKSPRESOWA POMOC W ROZSĄDNEJ CENIE

Powrót do przeszłości połączony z ekspresową stylizacją włosów? Poznajcie salon Voila.

Szybkie tempo życia i masa obowiązków – trudno w tym całym zamieszaniu znaleźć chwilę i zadbać każdego dnia o nieskazitelny wygląd. Chyba, że ma się pomoc! Wszystko może stać się łatwiejsze dzięki salonowi Voila, który z sentymentem spogląda wstecz w czasy, gdy nasze prababki i babki z dbałością o każdy szczegół olśniewały pięknymi uczesaniami. Wówczas niemal w każdym zakładzie fryzjerskim można było w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze stworzyć eleganckie i skutecznie przyciągające wzrok uczesania. Voila adaptuje ten pomysł do współczesnych czasów, sprawnie czerpiąc z dorobku tradycji.

 

Na czym polega powrót do przeszłości? Piękny wygląd staje się tu luksusem dostępnym dla każdej kobiety w ekspresowym tempie i na każdą okazję. Proponowana przez salon retro stylistyka przejawia się w kokardach, ciekawych splotach,  opaskach i kokach, ale nie brakuje też reinterpretacji klasyki podanej w bardzo nowoczesnej i przyjemnej dla oka formule. Jednak co najważniejsze - wizyty u fryzjera przestają się tu kojarzyć wyłącznie z wielkimi wyjściami czy rodzinnymi spotkaniami i  stają się elementem codzienności. W ciągu 15 minut stylistki fryzur potrafią wyczarować niebanalne i eleganckie fryzury, dzięki czemu nonszalancki i zadbany wygląd przestaje być domeną wyjątkowych okazji.

 

Miejsce, gdzie znajdziecie salon Voila, nie mogło być lepsze z punktu widzenia idei przedsięwzięcia i dopasowania do wymogów teraźniejszości. Z usług skorzystacie na stoiskach w centrum handlowym, więc przyjemność z robienia czegoś dla siebie będziecie mogły połączyć z robieniem zakupów i załatwieniem codziennych spraw. W ofercie firmy znajdziecie także makijaż odświeżający  w cenie 25 zł  oraz wieczorowy, za który zapłacicie 50 zł.

 

Po więcej informacji zajrzyjcie na stronę firmy, gdzie znajdziecie katalog fryzur i aktualny cennik. A dla tych, którzy mogą pozwolić sobie na większy wydatek firma przygotowała możliwość skorzystania z usług salonu w domu. Obecnie Voila mieści się w centrum handlowym Atrium Targówek, ale już za dwa tygodnie kolejny punkt pojawi się w Wola Parku, a później w Łodzi i Krakowie.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: salon fryzjerski Voila | fryzury | koki | warkocze | usługi fryzjerskie Voila | fryzjer Voila | makijaż |

podobne artykuły