PL / EN
DNI PIĘKNYCH WŁOSÓW W INSTYTUCIE KÉRASTASE LESZKA CZAJKI - RELACJA Z WARSZTATÓW

DNI PIĘKNYCH WŁOSÓW W INSTYTUCIE KÉRASTASE LESZKA CZAJKI - RELACJA Z WARSZTATÓW

Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet, redakcja LAMODE.INFO wzięła udział w wyjątkowych warsztatach Dni Pięknych Włosów zorganizowanych przez markę Kérastase. Sprawdźcie!

Każda kobieta marzy o pięknych i zdrowych włosach. Jednak ich zróżnicowana struktura oraz rodzaj skóry wymagają zindywidualizowanej pielęgnacji, na którą powinny składać się odpowiednie kosmetyki. Marką, która w tej kwestii już od lat zajmuje szczególną pozycję na rynku jest Kérastase. Oferta francuskiej firmy zachęca szeroką gamą propozycji, spośród których nie trudno wybrać coś dostosowanego do własnych potrzeb. Szampony, odżywki, maski, balsamy i olejki oferowane są do wszystkich rodzajów włosów - niezdyscyplinowanych, bardzo suchych, farbowanych, osłabionych czy tracących gęstość. Często bywa tak, że nie do końca jesteśmy pewni, z jakimi włosami sami mamy do czynienia. Kończy się to wówczas, na kupnie niewłaściwych specyfików, a w efekcie, nieskutecznej pielęgnacji. Oprócz doskonałych produktów marka Kérastase dba o swoje klientki także pod względem ich edukowania. W każdym salonie, w którym firma ma swoje kosmetyczne zaplecze, można skorzystać z wnikliwej analizy naszych włosów, dokonywanej przez doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów. 

 

Z okazji tegorocznego Dnia Kobiet w warszawskim Instytucie Kérastase Leszka Czajki zorganizowano warsztaty Dni Pięknych Włosów, podczas których można było nie tylko poznać nowości z oferty Kérastase, ale również zasięgnąć indywidualnych konsultacji oraz wypróbować je następnie na własnej skórze. Każda z uczestniczek warsztatów uzyskała bardzo szczegółową ekspertyzę - począwszy od opinii dotyczącej typu włosów, po skompletowanie właściwych kosmetyków. Zwieńczeniem całego spotkania był zabieg relaksacyjno-pielęgnacyjny, do którego użyto oczywiście produktów z linii Kérastase. Efekt, podobnie jak cała atmosfera panująca podczas spotkania, był rewelacyjny. 

 

W naszej galerii znajdziecie fotorelację z tego wydarzenia. Zajrzyjcie! 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Kérastase | Instytut Kérastase Leszka Czajki | Dni Pięknych Włosów | warsztaty | fryzjer | włosy | pielęgnacja włosówKérastase | pielęgnacja włosów | Leszek Czajka |

podobne artykuły