PL / EN
MODELKA GEMMA WARD POWRACA NA AUSTRALIA FASHION WEEK

MODELKA GEMMA WARD POWRACA NA AUSTRALIA FASHION WEEK

Australijka o niezwykle bajkowej urodzie wraca do modelingu! Podobno Gemma Ward pojawi się na wybiegu podczas Australia Fashion Week. Poznajcie szczegóły!

Na swoim koncie ma przeszło 25 okładek międzynarodowych wydań Vogue, chodziła m.in. u Diora i Gucci, była twarzą Dolce&Gabbana czy Prady, jest najmłodszą modelką, która została wybrana przez amerykańską edycję Vogue do sesji „It Girls” oraz pierwszą, która pojawiła się na okładce „Teen Vogue”. Mimo to zniknęła kilka lat temu. Australijka, Gemma Ward porzuciła modeling po śmierci aktora Heatha Ledgera, z którym się przyjaźniła.

 

Została odkryta w 2002 roku, dziś ma 25 lat i od czterech gra w filmach. Jej kinowym debiutem był obraz „Pink Pyjamas”. Od tamtej pory pojawiła się także w m.in. „Nieznajomi”, „Czarny Balonik”, „Piracie z Karaibów: Na nieznanych wodach” oraz „Wielki Gatsby”.

 

Niedawno ogłoszono, że ponownie podpisała umowę z agencją modelek IMG Australia. Powód? Dziś do sieci trafiły show packages, które pokazują, że Ward, o niezwykłej elfiej urodzie, ponownie przejdzie się po wybiegu. Tym razem wesprze rodzimą imprezę i być może zobaczymy ją w pokazach podczas Australia Fashion Week, który rusza już 8 kwietnia i potrwa do 12.

 

Czy świat mody jeszcze o niej pamięta? Trzymamy kciuki za powrót!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Gemma Ward | Australia Fashion Week |

podobne artykuły