Logotyp serwisu lamode.info
KRZYSZTOF WYŻYŃSKI DLA H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

KRZYSZTOF WYŻYŃSKI DLA H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Filip Bala (AMQ) przed obiektywem Krzysztofa Wyżyńskiego. Model, cały w eleganckiej, klasycznej kolekcji na wiosnę lato 2013 H&M Conscious Exclusive! Zobaczcie koniecznie

Ostatnio pisaliśmy o kampanii ekskluzywnej linii szwedzkiej marki H&M Conscious Exclusive. Kolekcja jest połączeniem elegancji i klasycznych krojów z ideą eko. Ubrania zostały stworzone z organicznej bawełny, poliestru z recyklingu i TENCEL. H&M Conscious Exclusive będzie dostępna jedynie w 140 sklepach na całym świecie, w tym w Warszawie na ul. Marszałkowskiej 104/122 od czwartego kwietnia.

 

 

Męska linia to powrót do tradycyjnego krawiectwa, rodem ze złotej ery Hollywood. Dopasowane marynarki, klasyczne kroje, staroświeckie muchy i koszule bez kołnierzyka, imponująca marynarka z frędzlami – to tylko niektóre z elementów kolekcji. Zachęcić może męską cześć klientów niebanalnością.

 

 

Na zdjęciach fotografa Krzysztofa Wyżyńskiego, model Filip Bala (AMQ) pozuje w projektach najnowszej kolekcji H&M Conscious Exclusive. Artysta łączy w ciekawy sposób grafikę i fotografię, wykorzystując motywy florystyczne czy rozmycie obrazu.

 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

tagi: H&M Conscious Exclusive | Krzysztof Wyżyński | Filip Bala | AMQ |

podobne artykuły