PL / EN
MODA ULICZNA – NEW YORK FASHION WEEK JESIEŃ ZIMA 2013

MODA ULICZNA – NEW YORK FASHION WEEK JESIEŃ ZIMA 2013

Piękna Poppy Delevingne, starsza siostra Cary i jak zawsze stylowy Bryanboy - zobaczcie pierwszą odsłonę nowojorskiej mody ulicznej, która ze względu na warunki pogodowe tym razem przeniosła się do wnętrz Lincoln Center.

Choć pogoda nie dopisała i w Nowym Jorku wciąż na zmianę pada deszcz i śnieg to najwięksi miłośnicy mody nie zawiedli. Na tamtejszym Fashion Weeku pojawili się tłumnie. Niektóre fashionistki poświęciły się na tyle, że w śniegu po kostki do Lincol Center przyszły w czółenkach z odkrytymi palcami! Jednak niewielu było na tyle wytrwałych by pozować na zewnątrz tak, więc tradycyjna moda uliczna tym razem realizowana była we wnętrzach siedziby imprezy.

 

Wśród blogerów z całego świata redakcja LAMODE.INFO spotkała w przerwie między pokazami m.in. Bryanaboya, który choć był w fashion weekowym szale nie odmówił nam zdjęcia. Wśród zaproszonych specjalnych gości wyłapaliśmy również zajmującą zawsze dogodne miejsce w pierwszym rzędzie brytyjską modelką Poppy Delevingne. Starszą siostrę Cary mogliście ostatnio podziwiać m.in. w najnowszej kampanii Vero Mody.

 

Zobaczcie, kogo jeszcze spotkaliśmy podczas drugiego dnia New York Mercedes-Benz Fashion Week.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: street fashion New York Fashion Week | moda uliczna | Bryanboy | Poppy Delevingne | New York Fashion Week |

podobne artykuły