PL / EN
MODA ULICZNA - MAFFASHION

MODA ULICZNA - MAFFASHION

Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek Julia Kuczyńska znana, jako Juliett z Maffashion jest dziś bohaterką naszej jesiennej mody ulicznej. Dowiedzcie się, co najmocniej ją inspiruje!

Choć ciągle żyje w biegu między spotkaniami i zdjęciami to dla redakcji LAMODE.INFO znalazła chwilę i opowiedziała o tym, co najmocniej wpływa na jej styl. Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek Julia Kuczyńska znana szerzej, jako Juliett autorka bloga Maffashion - madamejulietta.blogspot.com jak nikt inny wpływa na modę polskich ulic.

 

Jej blog odwiedzają ogromne ilości fanów, którzy wiernie wzorują się na swojej idolce. A co inspiruję ją samą? Jak sama mówi inspiracji szuka we wszystkim i ciężko określić jedno ich źródło - w muzyce, filmach, magazynach i teledyskach.

 

maffashion moda uliczna

fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 

Najmocniej na jej styl wpływa jednak indywidualne poczucie estetyki. Nie szuka swojego stylu w hitach sezonu i trendach obowiązujących w danej chwili i jak sama przyznaje: „Mam bardzo określony aczkolwiek różnorodny gust i nie zawsze podobają mi się „modne rzeczy”. Mój styl jest bardzo eklektyczny – raz więcej w nim elegancji innym razem dominuje nuta sportowa.”


Czego nie może zabraknąć w jej szafie tej jesieni? Płaszcza! Który właściwie muszę odebrać od byłych lokatorów, bo w zabieganiu i ciągłych wyjazdach nie miałam czasu tego zrobić” – wyznaje szczerze Juliett.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie kwintesencję stylu Juliett z Maffashion, obok którego nie można przejść obojętnie.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Maffashion | Juliett Kuczyńska | Julia Kuczyńska | moda uliczna | street fashion | blogerka | Madame Julietta |

podobne artykuły