PL / EN
MIU MIU READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

MIU MIU READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

PFW: Miuccia Prada, czyli wspaniała moda w doskonałym humorze. Zapraszamy!

Pokaz Miucci Prady podczas tegorocznego święta mody w Paryżu był istnym szaleństwem glamouru, z ekstrawaganckim sztucznym futrem i epatującą kobiecością w rolach głównych.

Sztuczne futro zdominowało nie tyle sam wybieg, co całe show; towarzyszyło gościom od wejścia w majestatycznym Palais d’Iéna, przez siedziska, filary i skrzętnie wyściełane schody wewnątrz budynku, po których miękko stąpały kolejne modelki. Sednem kolekcji były kolorowe, oversizowe (oczywiście futrzane) płaszcze, kołnierze, kapelusze, botki na płaskim obcasie i torebki w kreskówkowych odcieniach niebieskiego, fioletu, zieleni, czy żółci. Ciepłe, puszyste i radosne sylwetki z lekkością podkreślały kobiecość, mieniąc się mnóstwem górskich kryształków i beztrosko nawiązując do lat 70.

MIU

fot. Miu Miu/Instagram/backstage

Najnowszą kolekcję Miu Miu można bez wątpienia okrzyknąć mianem wspaniałej mody w dobrym humorze. Górnolotne, dziewczęce, nieco ekstrawaganckie projekty cieszyły oko w zabawny, momentami dziwaczny, ale jakże charakterystyczny dla Miucci sposób.

MIU

fot. Miu Miu/Instagram/first row

Na uwagę zasługuje również zróżnicowanie etniczne i kulturowe modelek, które pojawiły się na paryskim wybiegu. To pierwszy raz, kiedy naprawdę pochyliliśmy się nad różnymi odsłonami piękna, powiedziała za kulisami dyrektor kreatywna marki. To nie szaleństwo, ale wyznacznik współczesnego glamouru, dodała.

MIU

fot. Miu Miu/Instagram/show

MIU

fot. Miu Miu/Instagram/details

wideo: Miu Miu Fall Winter 2017/18

ZOBACZ TEŻ: STELLA MCCARTNEY JESIEŃ ZIMA 2017, CZYLI RADOŚĆ Z ŻYCIA!

Zobaczcie wszystkie looki z pokazu Miu Miu RTW na sezon jesień zima 2017!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: POKAZ MODY | MIU MIU | JESIEŃ ZIMA 2017 | PARIS FASHION WEEK |

podobne artykuły