PL / EN
MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2017

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2017

Współczesne formy i tkaniny łączą się w wrażliwością dawnego glamouru, a z kolaży wyłania się Kate Moss. Zobaczcie!

MIU MIU FALL17 - KAMPANIA

W pewnych miejscach i wśród pewnych dźwięków czas najwyraźniej zatacza koła. Tam gdzie ujarzmione zostały bagniste rozlewiska Mississipi, powietrze gęstnieje, wszystko pokrywa mech, a dźwięki insektów łączą się w awangardową melodię przyrody. Taką metaforą Miu Miu opisuje swoją najnowszą kampanię reklamową na sezon jesień zima 2017.

KOLAŻE ALASDAIRA MCLELLAN'A

Kampania Miu Miu Fall Winter 2017 została zrealizowana przez fotografa Alasdaira McLellan’a – powstały piękne kolaże skupiające krajobrazy i charakterystyczne obiekty Nowego Orleanu, pełne tekstury i dzikiej energii.

Podziwiać na nich możemy aktorkę Naomie Harris i modelki, zaczynając od nowej gwardii: Adwoy i Kesewy Aboah, i kończąc na supermodelce Kate Moss, które umiejscowione w modowym kompendium marki, wydają się celebrować zderzenie kolorystycznych tonacji  i tekstur.

MIU MIUJedno ze zdjęć z najnowszej kampanii Miu Miu Fall 2017 (fot. materiały prasowe)

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2017

Wśród różnorodnych referencji możemy zaobserwować multiplikację tych nawiązujących do przeszłości, w szczególności w obrazach dawnego glamour’u: farbowanych na jasno futer, półprzeźroczystych plastikowych powłok, czy pierzastych sukienek z obniżoną talią – gdzie współczesne formy i tkaniny łączą się z wrażliwością ubiegłych lat.

W efekcie, zdjęcia tryskają energią i ponadczasowością, którą spotkać można jedynie w miejscach, takich jak porosły, pełen życia Nowy Orlean. Ciężkie, biżuteryjne elementy kontrastują z rozmaitymi miękkościami, podkreślając hybrydową codzienność miejsc i zachowań.

ZOBACZ TEŻ: MARTA ORTEGA - KIM JEST CÓRKA ZAŁOŻYCIELA ZARY, KTÓRA STOI ZA POŁOWĄ ZAWARTOŚCI NASZEJ SZAFY?

video

DIOR WIOSNA LATO 2019

tagi: MIU MIU | JESIEŃ ZIMA 2017 | KAMPANIA | KATE MOSS | KATE MOSS |

podobne artykuły