PL / EN
MICHAŁ KORSUN x LAMODE.INFO - ILUSTRACJA Z POKAZU MMC JESIEŃ ZIMA 2016

MICHAŁ KORSUN x LAMODE.INFO - ILUSTRACJA Z POKAZU MMC JESIEŃ ZIMA 2016

Zobaczcie jak ceniony ilustrator zinterpretował dla nas ulubioną sylwetkę z pokazu polskiego duetu!

Ceniony ilustrator Michał Korsun specjalnie dla nas zinterpretował swoją ulubioną sylwetkę z pokazu MMC Studio Design na sezon jesień zima 2016.

 

Michał Korsun, polski artysta, ilustrator, dyrektor artystyczny, projektant przemysłowy, plakacista, absolwent Wydziału Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Swoje prace publikował w czołowych polskich periodykach. Od 2010 roku współpracuje z firmą Marmorin, dla której stworzył projekty Kore, Wave czy Waver.

 

Sercu Michała Korsuna bliskie jest projektowanie, dlatego fascynuje go również moda, a nowa kolekcja duetu MMC zainspirowała go do zilustrowania jednej z sylwetek z ostatniego pokazu. Ulubioną stylizacją artysty okazało się zestawienie ekstrawaganckiej sukni z militarnym płaszczem, a konkretnie mariaż kolorystyczny ekskluzywnego złota z wojskową zielenią. Nie ukrywamy, że to również jedna z naszych ulubionych sylwetek!

 

Jeżeli jesteście ciekawi jak ta sama modelka prezentowała się w obiektywie fotografa, odsyłamy do galerii z pokazu MMC Studio Design, a dla szukających zakulisowych materiałów, polecamy nasz backstage!

 

rys. Michał Korsun

 

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: Michał Korsun | ilustracja mody | MMC Studio Design | pokaz mody |

podobne artykuły