PL / EN
METAMORFOZY KRISTEN STEWART

METAMORFOZY KRISTEN STEWART

Od bohaterki sagi Zmierzch po twarz perfum Gabrielle Chanel.

Kristen Stewart, amerykańska aktorka i modelka, której sławę przyniosła filmowa saga Zmierzch, w branży modowej dała o sobie znać przede wszystkim jako muza Karla Lagerfelda. 27-latka ma na swoim koncie ponad 40 okładek w prestiżowych magazynach, takich jak Vogue, W Magazine, Vanity Fair, Harper’s Bazaar, Elle, Interview, Allure czy Marie Claire.

KRISTEN STEWART: KARIERA W BRANŻY MODY

W 2012 roku Stewart rozpoczęła współpracę z domem mody Balenciaga, który ogłosił ją twarzą zapachów Florabotanica oraz Rosabotanica. Dwa lata później artystka została bohaterką kampanii Chanel Paris-Dallas. Od tego momentu Amerykanka stała się naczelną muzą Karla Lagerfelda i ambasadorką paryskiego domu mody. Była twarzą kampanii torebek, okularów, sezonu pre-fall 2017, wcieliła się w samą Gabrielle Chanel w krótkometrażowym filmie Lagerfelda Once and Forever, ale także promowała kosmetyki marki luksusowej. 

POLECAMY: 5 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O ZAPACHU GABRIELLE CHANEL

Pod koniec sierpnia tego roku Chanel mianował Kristen Stewart ambasadorką nowego zapachu Gabrielle Chanel, który czekał na swoją wrześniową premierę ponad 15 lat. Jej silna i stanowcza osobowość sprawiły, że utalentowana Amerykanka, którą pamiętamy m.in. ze znakomitej roli w filmie Clouds of Sils Maria (2015), sprawiły, że jest idealną bohaterką historii towarzyszącej zapachowi Gabrielle.

METAMORFOZY KRISTEN STEWART

Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jak zmieniała się na przestrzeni lat – od delikatnej dziewczyny, przez buntowniczy wizerunek, mnogość fryzur, po chłopięcy i seksowny sposób bycia. Zobaczcie sami!

 

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: METAMORFOZY | GABRIELLE CHANEL | Kristen Stewart |

podobne artykuły