Logotyp serwisu lamode.info
MASSIMO DUTTI – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2018

MASSIMO DUTTI – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2018

Najważniejsze trendy damskie i męskie podszyte melancholią. Czuć jesień!

Spis treści

1. KOLEKCJA DAMSKA MASSIMO DUTTI JESIEŃ ZIMA 2018

2. KOLEKCJA MĘSKA MASSIMO DUTTI JESIEŃ ZIMA 2018

3. MASSIMO DUTTI JESIEŃ ZIMA 2018 – TWÓRCY KAMPANII

Jeżeli chcecie już poczuć klimat jesieni, z kampanią Massimo Dutti na koniec roku 2018 zrobicie to jeszcze przed sezonem!

KOLEKCJA DAMSKA MASSIMO DUTTI JESIEŃ ZIMA 2018

Kampania kolekcji damskiej Massimo Dutti zatytułowana jest „Stunder” (ze szwedzkiego: Podczas) i dzieli się na mini epizody o nazwach „Window”, „Tha gate”, „The tree”, „The sun”, „The bike ride”, „The sea”, „The cottage” oraz „The door”. Poszczególne podtytuły zarysowają miejsce akcji (kampania realizowana była w Szwecji) i tym samym wprowadzają odbiorcę we właściwą atmosferę. Dużą rolę odgrywa natura oraz sielskie krajobrazy, ale także nuta nostalgii, które mają oddać wizję nowej kolekcji.

Massimo Dutti na jesień 2018 lansuje damskie garnitury, białe total looki, niebieskie trencze i wełniane peleryny i płaszcze w kratę, skórzane kombinezony, miesięste dzianiny pod postacią oversizowych swetrów i wysokich golfów, ale również kwieciste sukienki, vintage`owe jeansy oraz ciężkie botki i kozaki z szeroką cholewką. Czuć lata 70., 80., a nawet 90., ale wszystko przepuszczone jest przez współczesną interpetację minionych epok.


POLECAMY: MASSIMO DUTTI – HISTORIA MARKI

KOLEKCJA MĘSKA MASSIMO DUTTI JESIEŃ ZIMA 2018

Podobnie w kampanii kolekcji męskiej. Film pod tytułem głównym – „The island within” (Wyspa w zasięgu) posiada sceny nazwane: „The study”, „The living room”, „The office”, „The library”, „The window”, „The rocks”, „The lodge”, „The sea”, „The shadow”, a także „The beach”. Kolejne epizody znowu zarysowują fabułę, a także mówią o samej kolekcji, która jest klasyczna, nonszancka i z zacięciem vintage. Krata występuje pod postacią płaszczy, marynarek i spodni, swetry pojawiają się nie tylko w stonowanych kolorach, wełnianym płaszczom wtórują krótkie kurtki z tego samego materiału, a jeans występuje  pod postacią koszul i kurtek.


MASSIMO DUTTI JESIEŃ ZIMA 2018 – TWÓRCY KAMPANII

Reżyserią filmu reklamowego oraz fotografią zdjęć do kampanii Massimo Dutti jesień zima 2018 zajął się Mikael Jansson. Za wizję artystyczną odpowiadała grupa The Style Council, za stylizacje – Geraldine Saglio, natomiast za kreację ruchu – Eric Christison. Twarzami kolekcji stali się modele: Rianne Van Rompaey, Bo Fasseur i Johanna Granlund oraz Paul Hameline, Magnus Ostergaard i Hugo Sauzay. Makijaż zaproponował Mark Carrasquillo, a fryzury stworzył Rudi Lewis.

Odsyłamy do galerii, gdzie znajdują się kampanie kolekcji damskiej i męskiej od Massimo Dutti na sezon jesień zima 2018, a pod albumem zdjęć można obejrzeć filmy. Jeżeli szukacie jesiennych inspiracji, koniecznie zobaczcie!

tagi: kampania | jesień zima 2018 | Massimo Dutti |

podobne artykuły