PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MARTA DYKS W LOOKBOOKU ZARA TRF SIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2013

MARTA DYKS W LOOKBOOKU ZARA TRF SIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2013

Kolejna polska modelka pracuje dla Zary. Tym razem w grunge’owym lookbooku linii TRF pojawiła się Marta Dyks, której towarzyszy Szwedka Sara Blomqvist.

Na zdjęciach wizerunkowych marki pojawiła się już m.in. Zuzanna Stankiewicz, Maria Loks i ostatnio Patrycja Gardygajło. Widać hiszpańska sieciówka upodobała sobie polskie modelki, które regularnie zaprasza do współpracy. W najnowszym lookbooku Zary, przedstawiającym propozycje młodzieżowej linii TRF na sierpień wrzesień 2013, pojawiła się Marta Dyks z agencji Rebel Models. Towarzyszy jej Szwedka Sara Blomqvist, którą możecie kojarzyć z kampanii m.in. Akris, Carven czy Escady oraz z pokazów Valentino, Marca Jacobsa oraz Chanel.

 

Co Zara proponuje na początek jesieni? Ugrzeczniony grunge, który na pewno we wrześniu zawładnie ulicami. To jeden z powracających trendów w tym sezonie. Flanelowe koszule w kratę połączone z przetartymi jeansami, ciężkimi butami, obszernymi płaszczami oraz delikatnymi, bieliźnianymi bluzkami – na to warto postawić jesienią.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Sara Blomqvist | lookbook Zara sierpień/wrzesień 2013/14 | MARTA DYKS | ZARA |

podobne artykuły