PL / EN
MARIA LOKS DLA ANOTHER MAGAZINE – RYSUNKI MODELKI

MARIA LOKS DLA ANOTHER MAGAZINE – RYSUNKI MODELKI

Rysunkowa dokumentacja New York Fashion Week? Wszystko jest możliwe. Zobaczcie kolorowe ilustracje polskiej modelki Marii Loks stworzone specjalne dla Another Magazine!

To dość niespotykany pomysł bowiem zwykle o rysowanie proszeni są projektanci. Jednak tym razem Another Magazine postanowił nieco odejść od przyjętego schematu i o kilka kolorowych ilustracji poprosił polską modelkę Marię Loks! Efektem jest seria rysunków obrazujących jej pracę na New York Fashion Week jesień zima 2013/14. O talencie Polki zapewne można by dyskutować, ale nie to jest najważniejsze. Liczy się humorystyczne podejście do własnej pracy.

 

Modelka zobrazowała m.in. looki z pokazów, które podglądała na backstage’ach. Dodatkowo stworzyła serię rysunków o najnowszej kolekcji Maison Martin Margiela, które nawiązują do postaci założyciela domu mody, który nigdy nie pokazał swojej twarzy a na wybiegu jego marka prezentowała zwykle zakryte twarze modelek - pamiętacie kryształowe maski z sezonu jesień zima 2012 haute couture?

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jak nowojorski tydzień mody udokumentowała Maria Loks. Co uważacie o modelce w roli rysowniczki?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Another Magazine | Maria Loks | rysunki Marii Loks |

podobne artykuły