Logotyp serwisu lamode.info
FILIP ROTH KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2013

FILIP ROTH KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2013

Polski projektant Filip Roth prezentuje swoją kolekcję E_XISTENCE na jesień zimę 2013/14. Zobaczcie lookbook w naszej galerii! 

Wszechogarniająca czerń zazwyczaj budzi niepokój, natomiast w kolekcji Filipa Rotha „E_XISTENCE” wprawia w konsternację, pozytywnie zaskakując. Jaskrawym, zwracającym największą uwagę elementem kolekcji jest pomarańczowa kurtka.

 

 

Poprzez użycie różnorodnych faktur, nie bez znaczenia w kolorystyce kolekcji jest również światło. Delikatnie rozlewa się na błyszczących materiałach, zatrzymując się na załamaniach tkanin. W tworzeniu projektów wykorzystano m.in.: wełna z kaszmirem i parzona, alkantara, jedwab. Oprócz szlachetnych komponentów, można znaleźć mieszane, takie jak żakard czy syntetyczny neon i polyester. Krój projektów w specyficzny sposób deformuje sylwetkę. Efekt ten wydaje się być zamierzony, nadaje outfitom niecodzienny charakter.

 

 

Kolekcja Filip Roth „E_XISTENCE”, to unikatowa propozycja dla mężczyzn i kobiet, którzy cenią sobie oryginalność i odmienny styl. Zobaczcie lookbook kolekcji wiosna lato 2013 w naszej galerii!

 

tagi: Filip Roth | Filip Roth E_XISTENCE | Filip Roth kolekcja jesień zima 2013/14 |

podobne artykuły