PL / EN
MARCIN TYSZKA DLA VOGUE PORTUGAL – OKŁADKOWA SESJA POLSKIEGO FOTOGRAFA

MARCIN TYSZKA DLA VOGUE PORTUGAL – OKŁADKOWA SESJA POLSKIEGO FOTOGRAFA

Zobaczcie efekty najnowszej współpracy Marcina Tyszki z portugalską edycją Vogue. To kolejna okładka tego wydania w dorobku polskiego fotografa!

W „Top Model. Zostań Modelką” szuka dziewczyny, która przed aparatem potrafi zdziałać cuda. Jest kontrowersyjny i szczery, o czym przekonaliśmy się w wywiadzie, którego udzielił nam niedawno. Jest jednym z najpopularniejszych polskich fotografów i jak widać upodobała go sobie portugalska edycja „biblii mody”. Po raz kolejny bowiem Marcin Tyszka został autorem sesji okładkowej dla Vogue Portugal.

 

Edytorial „Minimal Chique”, z majowego wydania, to ukłon w stronę minimalizmu przełamanego powracającym sportowym trendem, który został motywem przewodnim numeru. Stylista Paulo Macedo postawił, więc na ponadczasowe i klasyczne formy oraz fasony - perfekcyjnie skrojone garnitury czy koszule. Dodatkowo pojawiły się także projekty inspirowane tymi rodem z modnej siłowni w mocnych kolorach. Wśród stylizacji odszukać można największe marki  - od Stelli McCartney, Saint Laurent Paris, Prady po Givenchy, w które Macedo ubrał ciemnoskórą modelką Sharam Diniz.

 

Ciekawi jak wyglądały kulisy tej sesji? Zajrzyjcie tutaj, a wszystkie zdjęcia już w naszej galerii.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Marcin Tyszka | Vogue Portugal | Sharam Diniz |

podobne artykuły