PL / EN
PUDLE W PUDLE – POZNAJCIE POLSKĄ MARKĘ

PUDLE W PUDLE – POZNAJCIE POLSKĄ MARKĘ

Oryginalna nazwa, casualowe kroje z nutą kolorystycznego szaleństwa. Poznajcie polką markę "Pudle w pudle" i ich nową kolekcję "Zakochaj się na wiosnę"! 

„Pudle w pudle” - to przewrotna nazwa niebanalnej polskiej marki - gra słów, nawiązująca do czerwonych dywanów, świata mediów, fleszy, aparatów i glamour. Same prezentują się słowami: „Pudle to szatańskie stworzenia. Kochają sztukę, flesze i blask popkultury. Przy tym są wybredne i byle czego nie tykają. W akcie protestu przeciw wszechobecnym banałom, zamknęły się w Pudle”.

 

 

Mając 16 lat Melania Baranowska zainspirowana chęcią pokazania własnego stylu, zaprojektowała pierwsze dwie pary luźnych spodni. Projektantka od zawsze miała bezpośredni kontakt ze sztuką – głównie ze względu na rodziców, którzy są artystami. Wideoinstalacja, rzeźba i wszechobecna popkultura – to inspiracje z artystycznego świata, które wpływają na jej twórczość projektantki.

 

 

„Pudle w pudle”alternatywą dla popularnych sieciówek. Proponują ciekawe, oryginalne formy, nie umniejszając w tym funkcjonalności projektom. Ubrania uszyte są z bawełny, dzięki czemu są wygodne i nadają się do noszenia na co dzień. Ich nowa kolekcja na nadchodzący sezon 2013 „ Zakochaj się na wiosnę”, zawiera kolorowe, subtelne, kobiece wzory, łącząc w sobie miks streetwear, basicu i lekką nutę nonszalancji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Pudle w pudle | Pudle w pudle kolekcja wiosna lato 2013 | Pudle w pudle kolekcja Zakochaj się na wiosnę | Melania Baranowska |

podobne artykuły