Logotyp serwisu lamode.info
MARCELINA ZAWADZKA AMBASADORKĄ MARKI KABOS

MARCELINA ZAWADZKA AMBASADORKĄ MARKI KABOS

Siła i wrażliwość!

Bez kompromisów, wrażliwy i pełen szacunku dla otoczenia, ale z charakterem, błyskiem i siłą. Taki jest świat Kabos – polskiej marki kosmetycznej w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji paznokci.

MARKA KABOS - HISTORIA

Kabos jest polskim producentem profesjonalnych produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, obecnym na rynku od przeszło dekady. W ofercie znajdziemy m.in. lakiery hybrydowe Gelike, lakiero-żele Infinii, tradycyjne lakiery do paznokci, żele, artykuły do zdobień i akcesoria do wykonania manicure hybrydowego. Obok lakierów, marka oferuje także kosmetyki do pielęgnacji: balsamy do ciała, maski algowe, peelingi czy relaksacyjne kule do kąpieli - idealne do stworzenia domowego SPA. Kabos zapewnia kobietom szeroki wybór profesjonalnych produktów, dzięki którym mogą poczuć się jeszcze piękniejsze. Kosmetyki charakteryzuje nie tylko zgodna z aktualnymi trendami paleta kolorystyczna, lecz przede wszystkim bezpieczne formuły. Produkty dostępne są zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnie w Poznaniu i Inowrocławiu.

mzawadzkaxkabos

Pyłek Super Shine Mirror 3g - 23 zł (fot. materiały prasowe)

POLECAMY: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2019/20 – MANICURE

KABOS X MARCELINA ZAWADZKA - INSPIRACJE

Marka czerpie siłę i inspirację z polskości. We współczesnym świecie ikon mody i stylu, poszukiwała wrażliwości w połączeniu z osobowością i pięknem. Dlatego zaprosiła do współpracy autentyczną i wszechstronną Marcelinę Zawadzką – uosobienie kobiecości w najlepszym wydaniu. Słowiańska uroda jednej z najpiękniejszych Polek od lat budzi zainteresowanie, natomiast ona sama jest synonimem wdzięku, elegancji oraz pewności siebie.

mzawadzkakabos1

Infini colour 116 Negligee - 30 zł, Infini colour 127 Rose Gold - 25 zł (fot. materiały prasowe)

,,Polki kochają piękne i zadbane paznokcie, a coraz więcej z nas zwraca szczególną uwagę nie tylko na wysoką jakość i trwałość, ale przede wszystkim bezpieczny skład lakierów. Mamy coraz większą świadomość w tej kwestii. Jako ambasadorka Kabos przez najbliższy rok będę namawiać do edukacji w tym temacie. Mam nadzieję, że dzięki temu poszerzę grono zadowolonych klientek” - powiedziała Marcelina, która posiada wykształcenie w dziedzinie kosmetologii.

mzawadzkakabos11

Infini colour 116 Negligee - 30 zł, Infini colour 127 Rose Gold - 25 zł (fot. materiały prasowe)

Sesja zdjęciowa jest opowieścią o romantycznym świecie z iskrą zadziorności. Marcelina jako pasjonatka sportów motocyklowych, pozowała podczas zdjęć na swoim własnym motocyklu. To także, nawiązanie do motywu kobiety na jednośladzie w kultowym spektaklu „Balladyna” Adama Hanuszkiewicza. Ambasadorka zaprezentowała urok, wrażliwość i uwielbienie dla natury pozując również z czworonogami.

mzawadzkakabos2

Infini Top No Wipe Cover - Fusion Pink - 30 zł, Infini colour 127 Rose Gold - 25 zł (fot. materiały prasowe)

Za produkcję sesji odpowiedzialna była Eliza Dunajska, zdjęcia wykonał Borys Synak, stylizację Andrzej Sobolewski, natomiast stylizację paznokci Magdalena Watracz / Kabos. Podczas sesji wykorzystano produkty Kabos: Extender Infini Fusion Pink, Shimmering Balsam, Nail Magic Oil.


W galerii prezentujemy wybrane odcienie z linii lakierów hybrydowych ,,Infini" Kabos.

tagi: manicure | shopping | jesień zima 2019 | TRENDY |

podobne artykuły