Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY WIOSNA LATO 2020 – MANICURE

TRENDY WIOSNA LATO 2020 – MANICURE

Naturalny manicure, czerwień i róż na paznokciach królują!

Spis treści

1. MLECZNE PAZNOKCIE – TRENDY WIOSNA LATO 2020

2. BEZBARWNE PAZNOKCIE – TRENDY WIOSNA LATO 2020

3. RÓŻOWE PAZNOKCIE – TRENDY WIOSNA LATO 2020

4. BIAŁE PAZNOKCIE – TRENDY WIOSNA LATO 2020

5. CZERWONE PAZNOKCIE - TRENDY WIOSNA LATO 2020

W ostatnich sezonach świat mody podbija naturalność nie tylko w sferze makijażu, ale i na paznokciach, które stanowią  dyskretne tło do stylizacji. Na wiosenno-letnich pokazach 2020 widzieliśmy więc manicure w mlecznych barwach, symbolizujących delikatność oraz romantyzm. Pojawiły się także pudrowo-różane wersje i blade odcienie, doskonałe do pracy. Zawitały ponadto bezbarwne paznokcie – wystarczy, że przeciągniemy je połyskliwym transparentnym lakierem. Wnioski? Manicure zazwyczaj stanowi wyłącznie akcent i schodzi na trzeci plan. Ustępuje miejsca wyrazistej biżuterii czy makijażowi. Ale nie zawsze. Wiosną i latem wyróżni się cukierkowym różem, ulubionym kolorem lalki Barbie. Zmysłowy będzie natomiast ten wiśniowy, stanowiący przeciwwagę dla klasycznej czerwieni. Wspomnianych inspiracji szukajcie na pokazach Alexander McQueen czy Antonio Marras.

MLECZNE PAZNOKCIE – TRENDY WIOSNA LATO 2020

Mleczne paznokcie to subtelny powiew świeżości, zwiastujący wiosnę 2020. To także kompromis pomiędzy bezbarwnym manicurem, pastelowym, a nude. Dlatego też uzupełni służbowe mundurki w pracy oraz wieczorowe suknie na czerwonych dywanach. Najczęściej mleczne barwy lakierów do paznokci zawierają w sobie akcent bieli, pudrowego różu czy ciepłego beżu.

Mleczny beż na paznokciach - Antonio Marras (fot. East News)

BEZBARWNE PAZNOKCIE – TRENDY WIOSNA LATO 2020

Bezbarwne paznokcie to ukłon w stronę młodości i naturalności. By wpisywały się w dress code, wystarczy pokryć ich płytkę przezroczystym, subtelnie połyskliwym lakierem. Wówczas zyskają elegancki wymiar. To także doskonały pomysł na wyciszenie barwnej stylizacji.

Naturalny manicure - Alexander McQueen (fot. East News)

RÓŻOWE PAZNOKCIE – TRENDY WIOSNA LATO 2020

Różowe paznokcie kojarzone z lalką Barbie zagościły na wiosenno-letnich pokazach. Intensywne kolory dodały lookom modelek beztroskości i odrobiny szaleństwa. Z nutą fuksji stanowiły doskonały pomysł na uzupełnienie plażowych outfitów. Różowy manicure wystąpił także w wersji pudrowej. Dzięki temu okazał się nieco bardziej ultra kobiecą alternatywą dla klasycznych beży, odpowiednich do pracy.

Różowy manicure - GCDS (fot. East News)

BIAŁE PAZNOKCIE – TRENDY WIOSNA LATO 2020

Wyrazista biel w wersji matowej sprawi, że Twoja stylizacja zyska awangardowy charakter. Śnieżny kolor pokrywa paznokcie i doskonale współgra z romantycznymi oraz szlachetnymi tkaninami. Taki manicure pasuje do wzorzystych jedwabnych sukienek, koronkowych modeli z transparentnym tiulem czy satynowych total looków. W wersji subtelniejszej to klasyczny French, jednak z mocniej wyeksponowanymi białymi paskami.

POLECAMY: MANICURE – TRENDY WIOSNA LATO 2019

French manicure - Fashion East (fot. East News)

CZERWONE PAZNOKCIE - TRENDY WIOSNA LATO 2020

Czerwień na paznokciach to jeden z najbardziej zmysłowych akcentów stylizacji. Wiosną i latem 2020 będzie królowała ta w odcieniu wiśni, bordo, a nawet z pigmentem kasztanowego brązu. Zgaszona, chłodna barwa to doskonałe rozwiązanie dla kobiet o typie urody lata i zimy. Wiosnom polecamy natomiast rześką, soczystą barwę.

Wiśniowe paznokcie - GCDS (fot. East News)

W galerii zdjęć prezentujemy najmodniejszy manicure na wiosnę lato 2020. Jakie paznokcie uzupełnią Wasze looki w ciepłym sezonie?

tagi: manicure | wiosna lato 2020 | TRENDY |

podobne artykuły