PL / EN
MAKIJAŻOWY LOOK DIOR – WIOSNA 2012

MAKIJAŻOWY LOOK DIOR – WIOSNA 2012

Dior zaprasza na wiosenne garden party. Będzie modelka Karlie Kloss, sielankowe klimaty i pastelowe odcienie – czyli najnowsze propozycje kosmetyków do makijażu na sezon wiosna 2012. Zapowiada się romantycznie!

Jak mawiał Christian Dior - „Najcudowniejszymi - po kobietach - stworzeniami, które Bóg dał światu są kwiaty”  - a jego zamiłowanie do pielęgnacji roślin i prowadzenia ogrodu stało się bezpośrednią inspiracja dla makijażystów marki do stworzenia wiosennego looku – Garden Party. Dla Christiana Diora ogrody zawsze były synonimem imprez i towarzyskich spotkań – w nich wydawał słynne bale stulecia „Grand Balls of the Century”, w których piękno natury przeplatało się z magią paryskiej bohemy.

 

Tej wiosny marka Dior czci ukwiecone, wibrujące energią ogrody i ożywia sielankowe klimaty zamykając je w niezwykłej kolekcji kosmetyków do makijażu. W kolorystyce dominują słodkie i delikatne pastele – filety przeplatają się cukierkowym różem, a zielenie z energetyzująca limonką.

 

Twarzą najświeższych propozycji Dior została modelka Karlie Kloss, która uosabia – niczym kwiat - delikatność, subtelność i niewinność.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Christian Dior | trendy wiosna lato 2012 | makijaż | uroda | DIOR |

podobne artykuły