PL / EN
MAKE UP FOR EVER – PIERWSZY SALON W POLSCE

MAKE UP FOR EVER – PIERWSZY SALON W POLSCE

To niezwykły debiut na polskim rynku! Niedawno pierwszy salon w naszym kraju otworzyła kosmetyczna marka Make Up For Ever. Zobaczcie naszą relację!

Nasze sąsiedztwo na ulicy Mokotowskiej wciąż się powiększa! Kolejna światowa marka dołączyła bowiem do tego grona. Niedawno w Warszawie swój pierwszy salon w Polsce, a tym samym w Europie Środkowo-Wschodniej, otworzyła kosmetyczna marka Make Up For Ever.

 

W zbuntowanej stylistyce, przy akompaniamencie motorów i rockowej muzyki zaproszono nas do świata makijażu marki, który swoją historię rozpoczął w Paryżu, a na chwilę obecną działa prężnie poza granicami kraju.

 

Make Up For Ever, jako pierwsza na świecie zasłynęła z kosmetyków przeznaczonych do body paintingu. Odpowiada za makijaż reprezentacji pływaczek synchronicznych Kanady i teraz swoje produkty chce zaprezentować Polkom w zaskakujących wnętrzach warszawskiego butiku. W ofercie nie braknie każdego produktu potrzebnego do stworzenia perfekcyjnego i długotrwałego makijażu – od świetnych podkładów, szminek, pudrów czy cieni do powiek.

 

Witamy w gronie sąsiadów i trzymamy kciuki za dalszy rozwój!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Make Up For Ever | pierwszy salon Make Up For Ever w Polsce | kosmetyki |

podobne artykuły