Logotyp serwisu lamode.info
MAGDALENA MIELCARZ W JESIENNEJ KAMPANII CCC

MAGDALENA MIELCARZ W JESIENNEJ KAMPANII CCC

Marka CCC prezentuje pierwsze zdjęcia z jesiennej kampanii. W rolach głównych, oprócz najnowszych modeli obuwia, ponownie piękna Magdalena Mielcarz. Zobaczcie koniecznie!

Wdzięk i szyk w paryskim wydaniu - tak z pewnością możemy scharakteryzować najnowszą jesienną kolekcje marki CCC, której po raz drugi twarzą została Magdalena Mielcarz. Zdjęcia w pełni oddają klimat miasta zakochanych. Magda pozuje na nich w klasycznych, łagodnych i bardzo kobiecych stylizacjach, które są wdzięcznym tłem dla prezentacji najnowszych modeli butów i toreb.

 

W kolekcji marka postawiła na wygodę i proste kształty. Odnajdziemy tu klasyczne pantofle, koturny czy buty na platformie. Nie zabraknie także sznurowanych botków czy wysokich kozaków, a wszystkie z nich zgodne z duchem paryskiej mody. Uzupełnieniem kolekcji są torby - zarówno te duże, jak i mniejsze w postaci kopertówek, czy mini torebek na ramię w stylu vintage. W kolorystyce natomiast dominuje klasyka - czerń, brąz a także jaśniejsze odcienie beżu i szarości.

 

Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

tagi: CCC | Magdalena Mielcarz | trendy jesień zima 2011 | marka |

podobne artykuły