PL / EN
„MADE WITH LOVE”, CZYLI DEBIUTANCKA KOLEKCJA ŚLUBNA STELLI MCCARTNEY

„MADE WITH LOVE”, CZYLI DEBIUTANCKA KOLEKCJA ŚLUBNA STELLI MCCARTNEY

Wszystkie modele stworzono zgodnie z ideą zrównoważonej mody.

Na przekór tradycji, w zgodzie z nowoczesnymi trendami, stanowiąca ukłon w stronę aktywnej zawodowo i świadomej ochrony środowiska kobiety – taka jest pierwsza kolekcja ślubna Stelli McCartney, nazwana „Made With Love”.

STELLA MCCARTNEY: MODA ŚLUBNA

Stella McCartney wychodząc naprzeciw modzie ślubnej, proponuje pannom młodym 17 różnorodnych projektów – każdy ma sprawić, by ta wyjątkowa okazja stała się momentem do celebrowania indywidualności. Stella stawia więc na damskie, doskonale skrojone garnitury, które mogą zastąpić tradycyjną suknię księżniczki, minimalistyczne kreacje z długimi rękawami czy modele zdobione zmysłowym dekoltem na plecach. Koronkowy dopasowany kombinezon pod jej okiem nabiera ultra kobiecego charakteru nie tylko za sprawą przylegającego do ciała fasonu, ale także romantycznej, atłasowej wstążki. Zaprojektowane przez McCartney modele zapewniają pannie młodej swobodę ruchu, jednocześnie sprawiając, że może praktykować ekologiczne podejście do mody. Wszystkie projekty uszyto z innowacyjnych tkanin, sprzyjających idei slow fashion.

Kolekcja ślubna Stelli McCartney

Inspiracją do stworzenia kolekcji ślubnej przez brytyjską kreatorkę mody była sukienka zaprezentowana podczas otwarcia jej butiku przy Bond Street w Londynie w czerwcu 2018, nawiązująca do drugiej kreacji ślubnej Meghan Markle.

POLECAMY: LARA GESSLER X JULIETTE ATELIER – KOLEKCJA SUKNI ŚLUBNYCH W STYLU BOHO 2018

W galerii zobaczycie projekty z kolekcji „Made with Love”, stworzonej przez Stellę McCartney.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: ślub | kolekcja | Stella McCartney | Zrównoważona moda |

podobne artykuły