PL / EN
LARA GESSLER X JULIETTE ATELIER -  KOLEKCJA SUKNI ŚLUBNYCH W STYLU BOHO 2018

LARA GESSLER X JULIETTE ATELIER - KOLEKCJA SUKNI ŚLUBNYCH W STYLU BOHO 2018

Córka Magdy Gessler debiutuje w modzie kolekcją ślubną, łącząc siły z Asią Kubiak.

Lara, córka Magdy Gessler, polskiej restauratorki i osobowości telewizyjnej, wspólnie z Juliette Atelier zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych w stylu boho. Pierwsze projekty przedstawiła na swoim Instagramie, a wśród nich znalazły się misternie wykańczane, koronkowe modele symbolizujące subtelność i ultra kobiecość. Dzięki różnorodnej ofercie każda klientka znajdzie coś dla siebie, w zależności od tego, czy zapragnie poczuć się bardziej zmysłowo czy dziewczęco.

LARA X LACE BOHO BRIDE: KOLEKCJA SUKNI ŚLUBNYCH 2018

„Jest mi bardzo miło wreszcie podzielić się z Wami tym nad czym ostatnio tak dużo pracowałam! Po cudownej współpracy przy mojej kreacji ślubnej w zeszłym roku, postanowiłyśmy razem z Asią Kubiak z @julietteatelier połączyć kreatywne siły i stworzyć wspólnie kolekcję sukienek ślubnych... w moim stylu. Jest wygodnie, romantycznie (…), a przede wszystkim bardzo boho!” – tak Lara Gessler opisuje nowy projekt modowy.

Suknie ślubne z kolekcji Lara & Lace Boho Bride to współczesna interpretacja romantycznego stylu boho. W nastrojowej sesji to właśnie Lara Gessler wciela się w rolę modelki, by przedstawić krótkie kreacje z kołnierzykiem symbolizujące dziewczęcość oraz długie koronkowe wersje ze zmysłowym dekoltem na plecach w kształcie litery V. Nie brakuje także powłóczystych, misternie wykańczanych i wielowarstwowych kreacji oraz sukni ślubnych z dekoltem w łódkę.

Lara Gessler x Juliette Atelier: suknia ślubna z dekoltem w kształcie serca (fot. Instagram/ @julietteatelier)

LARA GESSLER X JULIETTE ATELIER: POMYSŁ NA KOLEKCJĘ ŚLUBNĄ

Pomysł zrealizowania projektu ślubnego Lary z marką Juliette Atelier narodził się po tym, jak córka Magdy Gessler stała się klientką marki, wybierając jej kreacje przy okazji swojego ślubu oraz eventów. Jako panna młoda wystąpiła w sukni z koronkową śnieżnobiałą górą i zwiewnym kremowym dołem. Zamiast welonu z trenem wybrała wianek w stylu boho.

POLECAMY:  SUKNIE ŚLUBNE TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19

Zobaczcie, jakie suknie ślubne znalazły się w kolekcji Lara & Lace Boho Bride! Jak Wam podobają się romantyczne i ultra dziewczęce kreacje uszyte z myślą o współczesnej pannie młodej?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: suknie ślubne | Lara Gessler | Juliette Atelier | Asia Kubiak |

podobne artykuły