PL / EN
13 NIEZWYKŁYCH SAL WESELNYCH W POLSCE

13 NIEZWYKŁYCH SAL WESELNYCH W POLSCE

Od pałacowych wnętrz, przez roślinne oranżerie, po rustykalne stodoły - zobaczcie!

Ci, którzy mają to już za sobą, wiedzą, że znalezienie odpowiedniej sali weselnej to jedno z największych przedślubnych wyzwań. Jeśli jednak ta niezwykle ważna uroczystość w życiu każdej pary jest wciąż przed Wami, zajrzyjcie do naszego przeglądu najbardziej niezwykłych (i stylowych) miejsc na terenie całej Polski!

ŚLUB: WYJĄTKOWE SALE WESELNE W POLSCE

Sale weselne różnią się od siebie, bo piękna tej okazji i możliwości dekoracyjnych, jakie ze sobą niesie, nie sposób zaszufladkować. Od zjawiskowych, pałacowych wnętrz, przez roślinne oranżerie, rustykalne stodoły, po ceglane fabryki – na pewno znajdziecie wśród nich to jedno jedyne miejsce na ślubne przyjęcie, które spełni wasze najśmielsze oczekiwania.

ZOBACZ TEŻ: SUKIENKI DLA DRUHEN - TRENDY I DRESS CODE

***

STYLOWE WESELE : PAŁAC BABORÓWKO

baborówko

baborówko

Jeśli są wśród Was miłośnicy natury i jeździectwa z Poznania, Waszej uwadze nie może umknąć Pałac Baborówko, usytuowany na terenie zabytkowego parku 5 km od Szamotuł. To miejsce ze świetną przestrzenią na organizację wesel zarówno wewnątrz, jak i na powietrzu. Drewniana stodoła daje możliwość organizacji przyjęcia na max. 140 gości, a subtelne wnętrze obiektu daje szerokie możliwości dekoracyjne wedle upodobań Państwa Młodych. To nie lada gratka dla fanów rustykalnego, folkowego stylu z elementami boho.

 

PRZYJĘCIA ŚLUBNE: CEGIELNIA RZUCEWO

cegielnia

cegielnia

A może nad morze? Tym, którzy marzą o weselu nad Bałtykiem, polecamy XVIII-wieczną Cegielnię w Rzucewie nad Zatoką Pucką, którą niegdyś wybudował ród Przebendowskich. W towarzystwie rezerwatu buków siwych i urokliwych stawów dziś stworzono salę balową, która aż prosi się o organizację wyjątkowej imprezy dla Nowożeńców. To miejsce, które pomieści aż 200 weselnych gości, a właściciele oferują dodatkowe atrakcje: pokazy sztucznych ogni, teatr na wodzie, czy przedstawienia taneczne.

POLECAMY:  SUKNIE ŚLUBNE - TRENDY WIOSNA LATO 2019

 

STYLOWE SALE ŚLUBNE: STODOŁA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ZWANA OCZYSZCZALNIĄ

oczyszczalnia

oczyszczalnia

Szukacie minimalistycznego, ale oryginalnego miejsca na wesele w rytmie slow? Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią to przykład zielonej architektury, której przestrzeń z łatwością dostosujecie do potrzeb przyjęcia ślubnego. Monumentalna, drewniana konstrukcja, mnóstwo naturalnego światła i przesuwne ściany boczne pozwalają otworzyć budynek na otaczającą go przyrodę. Oddalony zaledwie od godziny od Warszawy Teresin zaprasza do organizacji wesel i imprez okolicznościowych na 550m2.

Więcej wyjątkowych sal weselnych w Polsce znajdziecie w galerii poniżej - zapraszamy!

ZOBACZ TEŻ: BUKIETY ŚLUBNE - TRENDY 2018

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: ślub | sale weselne | miejsca | lamode poleca |

podobne artykuły