Logotyp serwisu lamode.info
LUKSUS I SZYK – POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI GUCCI NA WIOSNĘ-LATO 2011

LUKSUS I SZYK – POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI GUCCI NA WIOSNĘ-LATO 2011

Elegancja, luz i wygoda są trendy - to hasło męskiej kolekcji Gucci na wiosnę-lato 2011

Nie od dziś wiemy, że jeśli szukamy elegancji i luksusu, to śmiało możemy zwrócić się do domu mody Gucci. Nie inaczej jest w przypadku męskiej kolekcji na wiosnę i lato 2011.

 

Motywem przewodnim są lata 60-te – w tym sezonie Gucci zmyślnie połączył modę elegancką z nutką hippisowskiego szaleństwa. Całość nabrała wakacyjnego charakteru dzięki dodatkom - klasycznym skórzanym torbom i plecakom oraz okularom i sandałom.

 

Projektantka Frida Giannini postanowiła przede wszystkim podkreślić męską sylwetkę, ubierając panów w świetnie skrojone spodnie i marynarki. Dżinsowe i  wzorzyste jedwabne koszule są za to luźne – wzorem tych hippisowskich.

 

W kolorach dominuje biel – Gucci zestawia ją nawet z ciemnymi marynarkami na wieczór. Pomarańcz, beż, jasny niebieski, brąz oraz granat to inne wyróżniające się barwy – wszystkie odcienie są tak starannie dobrane, że wszystkie ubrania z kolekcji można dowolnie zestawiać – i zawsze będą do siebie pasować.

 

Tkaniny, których użyto przy szyciu kolekcji to skóra, zamsz, dżins, bawełna oraz jedwab. Wszystkie są zarówno świetnie gatunkowo, jak i trwałe, ale przede wszystkim – wygodne. Gucci to bowiem kolejny z luksusowych domów mody, który stawia przede wszystkim na komfort swoich klientów.

 

Kolekcja Gucci wydaje się być stworzona do tego, by zapakować ją na wakacyjną eskapadę. A z pełną walizką wypoczywa się przecież dużo spokojniej!

 

tagi: pokaz | wiosna-lato 2011 | Gucci |

podobne artykuły