PL / EN
WKRÓTCE POKAZ KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA WIOSNA LATO 2014

WKRÓTCE POKAZ KOLEKCJI ŁUKASZA JEMIOŁA WIOSNA LATO 2014

Wielkie odliczanie czas start! Już za 10. dni (9. grudnia) w warszawskim ATM Studio Łukasz Jemioł zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. Sprawdźcie szczegóły.

Przez lata zapracował sobie na miano jednego z najbardziej rozpoznawalnych, ale i najbardziej zapracowanych projektantów w polskiej branży. Kochają go modelki, noszą największe gwiazdy i coraz więcej oddanych klientów, którzy przywiązują się do jakości jego strojów. Każdy z pokazów jego głównej kolekcji staje się jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu, bo Łukasz Jemioł coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę.

 

 

My z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych prezentacji, które niezmiennie uwodzą nas oryginalną i przemyślaną w najmniejszych szczegółach oprawą. A odliczanie już czas zacząć, bo 9. grudnia w warszawskim ATM Studio Łukasz Jemioł pokaże nam swoje najnowsze projekty, a mianowicie kolekcję na sezon wiosna/lato 2014.  Co więcej, Wy również macie szansę pojawić się na tym wyjątkowym pokazie. Śledźcie uważnie naszego Facebooka, gdzie już niebawem ogłosimy konkurs, w którym będziecie mogli wygrać zaproszenie! 

 

 

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Łukasz Jemioł wiosna lato 2014 | Łukasz Jemioł pokaz mody | Łukasz Jemioł ss 2014 | Łukasz Jemioł pokaz wiosna lato 2014 | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły